Październik w Romance TV pełen intryg kryminalnych i miłosnych uniesień

W październiku dla fanów kryminalnych zagadek stacja Romance TV przygotowała coś wyjątkowego – nowy trzymający w napięciu serial z wątkiem miłosnym w tle „Wydział zabójstw Stambuł”, który powstał w oparciu o powieść pisarza Hülya Özkana. Fani romantycznych historii z małym dreszczykiem emocji zobaczą zobaczą premierowe filmy z cyklu „Miłość nad Fiordem“. Październik to również Dzień Nauczyciela, z tej okazji kanał Romance TV zaprasza swoich widzów na coś specjalnego – wielki powrót popularnego serialu „Nauczyciel”, opowiadającego o szkolnym życiu niepokornej młodzieży i ich relacji z pedagogami. W tym miesiącu na antenę wraca także „Stadnina w Piber”, serial przedstawiająca perypetie atrakcyjnej bizneswoman, która przejmie rodzinny interes, słynną stadninę koni. To pozycja nie tylko dla amatorów jazdy konnej.

 

 

 

 

„Wydział zabójstw Stambuł”, czyli start nowego serialu kryminalnego z wątkiem miłosnym w tle

Jest przystojny i szarmancki, a do tego odnosi ogromne sukcesy zawodowe. Komisarz Mehmet Özakin pracuje w metropolii nad Bosforem, gdzie musi prowadzić walkę na dwóch frontach: z przestępcami i z biurokracją, która częstokroć przeszkadza mu w sprawnym prowadzeniu śledztwa. Zawsze może liczyć na swojego wiernego asystenta Mustafę. Jednak życie komisarza Özakina składa się nie tylko z karkołomnych akcji policyjnych. Mężczyzna poświęca też sporo czasu swojej ukochanej żonie. Serial kryminalny powstały na kanwie kryminału Hülya Özkana, ale nie jest pozbawiony elementów romantycznych. Na premierowe odcinki Romance TV zaprasza w każdą sobotę o godz. 20:00, od 12 października.

Środowy cykl „Miłość nad Fiordem”

Październik to długie, jesienne i smutne wieczory, dlatego Romance TV na poprawę nastroju przygotował premierowe filmy z cyklu „Miłość nad Fiordem”. Stacja w każdą środę o godz. 20.55 stacja zabierze widzów w daleką podróż na Północ, nad zapierające dech w piersiach norweskie fiordy. Serial opowiada o miłości, tej sprzed lat i tej zupełnie nowej, o przyjaźniach, zdradzie, rozczarowaniu, nadziejach i nowych początkach. Poznamy tam ludzi walczących o utrzymanie więzi rodzinnych, odbudowujących relacje sprzed lat, żałujących, upartych, kochających i nienawidzących. Nie obędzie się też bez tragicznych wydarzeń!

Hit Romance TV wraca z okazji Dnia Nauczyciela

Od 5 października w każdą sobotę widzowie Romance TV mogą znów oglądać cieszący się dużą popularnością serial „Nauczyciel”.  Produkcja została w 2014 roku nagrodzona statuetką Deutsche Comedy i doczekała się już 7 sezonów. Akcja filmu rozgrywa się w niemieckiej szkole, a bohaterami są zbuntowani nastolatkowie i tytułowy nauczyciel – Stefan Vollmer  (Hendrik Duryn), który po dziesięcioletniej przerwie zawodowej wraca do pracy w szkole. Już na samym początku musi stawić czoło nowym realiom, jakimi są zmiany w szkolnictwie i praca z  trudną dorastającą, młodzieżą. Belfer znany jest z alternatywnych metod nauczania i niekonwencjonalnego podejścia do wychowania młodzieży. Początki będą ciężkie, a zbudowanie porozumienia z wychowankami okaże się dużo trudniejsze niż mu się wydawało. Pracy nie ułatwi mu również nowa koleżanka Karin Noske (Jessica Ginkel), z którą wszystko go dzieli, a przede wszystkim poglądy na temat  Czy uda im się w końcu porozumieć i znaleźć „złoty środek“ w relacjach z dojrzewającymi nastolatkami? Od 5 października w każdą sobotę o godz. 10:10 stacja Romance TV pokaże 2 odcinki serialu.

 „Stadnina w Piber” – wielki powrót

„Stadnina w Piber” to austriacka produkcja telewizyjna, przedstawiająca perypetie odnoszącej sukcesy zawodowe konsultantki biznesowej dr Kathariny Lenz, w której rolę wcieliła się Eva Herzig. Główna bohaterka po nagłej śmierci ojca wraca w rodzinne strony i przejmuje znaną na całym świecie stadninę Piber. Zarządzanie wielkim majątkiem na pierwszy rzut oka wydaje się niczym skomplikowanym dla pewnej siebie bizneswoman. Jednak na miejscu szybko okazuję się, że nie jest to tak łatwe jak myślała. Rodzinne przedsiębiorstwo jest zdominowane przez mężczyzn, którzy nie poważają kobiety w roli szefowej. Jak Katharina poradzi sobie w „męskim świecie”? Jakie zmiany czekają w życiu zawodowym i osobistym bohaterkę serialu? O tym wszystkim dowiecie się oglądając Romance TV od poniedziałku do piątku o godz. 22.50. Serial wraca na antenę od 15 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *