MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Październik z Canal+ Premium

Październik w Canal+ Premium to czas serialów, które idealnie pasują na jesiennie wieczory w domowym zaciszu.

 

THE OFFICE PL

Piątki od 22.10 o 21:00 (emisja po 3 odcinki)

Gatunek: Serial komediowy
Obsada: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz
Reżyser: Maciej Bochniak
12 odcinków po 30′

.The Office PL’ jest polską wersją najchętniej oglądanego komediowego serialu świata, czyli stworzonego w 2001 roku brytyjskiego .The Office’. Scenariusze serialu zostały napisane od nowa przez polski zespół literacki, a humor serialu dotyka każdego pokutującego nad Wisłą tabu. Polskie biuro, czyli .The Office PL’ to komediowa jazda bez trzymanki, w której każdy odnajdzie okruch własnych perypetii, obsesji i bliskich spotkań trzeciego stopnia z najgorszym szefem świata!

CHAPELWAITE

Poniedziałki od 4.10 o 22:30 (Emisja po 2 odcinki)

Serial horror, 10 odcinków

Adaptacja opowiadania Stephena Kinga ,Dola Jeruzalem’ o przeszłości upiornego miasteczka Salem, w której główne role grają Adrien Brody i Emily Hampshire.

YOURHONOR

Środy od 13.10 o 21:00 (Emisja po 2 odcinki)

Serial sensacyjny, 10 odcinków

Znany z serialu , Breaking Bad’ Bryan Cranston wciela się w rolę sędziego nowoorleańskiego sądu, Michaela Desiato , który będzie musiał z rewidować swe przekonania i życiowe

CALLS

Piątki od 29.10 o 20:45

Serial krótkometrażowy/thriller, 10 odcinków

Oryginała (francuska) wersja serialu ,Calls’ emitowanego w sierpniu w C +.
Nagrania z czarnej skrzynki samolotu, dyktafonu, wiadomości zostawione na automatycznej sekretarce, połączenia na policyjny numer alarmowy dają obraz tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w różnym czasie, w różnych miejscach, ale wszystkie zwiastowały nadchodzącą apokalipsę.

KAŻDY MA SWOJE LATO

Piątek 8.10 o 21:00

Gatunek: Dramat
Reż. Tomasz Jurkiewicz
Obsada: Nicolas Przygoda, Anita Poddębniak, Sandra Drzymalska, Tadeusz Łomnicki

Lato w Trzebini. Do miasteczka przyjeżdża Agata, nastoletnia buntowniczka, która ma pracować w oazowej kuchni. Smoli do niej cholewki miejscowy chłopak – Mirek, zaś jego cierpiący na demencję dziadek widzi w Agacie swoją ukochaną z młodości. Zapraszamy na obyczajowe obrazki z życia prowincji.

KONCERT MTV UNPLUGGED KRZYSZTOF ZALEWSKI

Sobota 16.10 ok. 18:00

Niekwestionowany triumfator tegorocznych Fryderyków, zdobywca paszportu Polityki, zwycięzca Idola, Krzysztof Zalewski wystąpił we wrześniu 2021 r. w kameralnym koncercie MTV Unplugged powstałym przy współpracy Canal +, w czasie którego wykonał zarówno utwory z najnowszej płyty Zabawa, jak i przeboje z poprzednich krążków w akustycznych aranżacjach.

ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA

Niedziela 31.10 o 21:30

Uciekając przed rozpaczą po utracie bliskich, bohater ukrywa się w bezpiecznej krainie wspomnień, gdzie czas stoi w miejscu, a wszyscy jego bliscy żyją. Z biegiem lat miasto rozwija się w jego wyobraźni. Pewnego dnia bohaterowie i idole z dzieciństwa znani z literatury i kreskówek, którzy w świadomości kolejnych pokoleń są wiecznie młodzi, przybywają nieproszeni. Kiedy nasz bohater odkrywa, że wszyscy się zestarzeli, a wieczna młodość nie istnieje, postanawia wrócić do prawdziwego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *