Sport w TVTVP

Październik z NHL. TVP pokaże aż 14 spotkań

Wraz z początkiem października na anteny Telewizji Polskiej, do SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej wraca najlepsza hokejowa liga świata. W październiku TVP przygotowała transmisje z kilkunastu spotkań NHL. Oto co dokładnie znalazło się w programie.

 

Zaczynamy od najlepszych – 5 października o 1:00 pokażemy spotkanie obecnego mistrza NHL Washington Capitals. Aleksandra Owieczkina i spółki nie czeka łatwe zadanie, bo przyjdzie im się zmierzyć z Pittsburgh Penguins, którym lideruje Sidney Crosby. Pikanterii potyczce dodaje fakt, że Pingiwny to mistrzowie z 2016 i 2017.

Jeszcze w pierwszym tygodniu października pokażemy spotkanie Columbus Blue Jackets z Carolina Hurricanes z Columbus Blue Jackets (w sobotę 6 października o 1:00). Z kolei w niedzielę gratka dla fanów Toronto Maple Leafs. Kanadyjski zespół, który przed sezonem zasilił pozyskany z New York Islandes John Tavares, podejmą Ottawa Senators.

W ciągu całego października pokażemy aż 14 spotkań NHL. W puli wybraliśmy dwa mecze z sobotnich spotkań popołudniowych, dzięki czemu będzie można je obejrzeć w dość wczesnej jak na północnoamerykańskie standardy porze – o 19:00 polskiego czasu. Będą to spotkania New York Rangers z Edmonton Oilers (13 października) i Philadelphia Flyers z New York Islanders (27 października).

Pora rozpoczęcia reszty wyselekcjonowanych spotkań przypada na północ lub godzinę 1:00 polskiego czasu. Wśród pokazywanych zespołów znajdą się też między innymi: Boston Bruins, Vegas Golden Knights, Tampa Bay Lightning czy Nashville Predators.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *