Październikowe nowości w CDA Premium

W październiku na widzów CDA Premium czeka sporo nowych filmów. Cześć z nich pokazywana jest w ramach projektu CDA Cinema i nie była dotąd prezentowana w Polsce.

 

W październiku w ramach CDA Cinema pojawiły się do tej pory cztery filmy: thriller Feedback, komedio-dramat Koniec żartów, horror Kawalerka oraz obyczajowy film Kawowa gorączka, wszystkie z 2019 roku. Poza nimi w tym miesiącu swoje premiery będą miały jeszcze takie obrazy jak: Becky (2020) – 15 października oraz Porwany (2020) – 22 października. Premiery w ramach CDA Cinema pokazywane są zawsze w czwartki o tej samej porze, czyli o godzinie 18.00, a usługa dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich subskrybentów CDA Premium.

Katalog CDA Premium w październiku powiększył się o kilkadziesiąt nowych pozycji (aktualnie liczba filmów przekracza 8300).

Wśród nich na uwagę zasługują między innymi takie filmy jak:

  • „The Place” (2017), film Paolo Genovese, twórcy docenionego na całym świecie przez widzów i krytyków „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Tajemniczy mężczyzna, którego codziennie można spotkać w tej samej restauracji, pomaga nieznajomym ludziom, spełniać najskrytsze marzenia. Jego pomoc ma jednak wysoką cenę…
  • „Dziewczyna we mgle” (2017), to z kolei trzymający w napięciu i niepewności do samego końca kryminał, którego akcja rozgrywa się w sennym, górskim miasteczku. Do rozwiązania zagadki zniknięcia nastoletniej dziewczyny zostaje oddelegowany kontrowersyjny detektyw, który rozpętuje wokół sprawy prawdziwą medialną burzę.
  • „Wiedźma” (2019), pozycja dla wielbicieli horrorów i hit amerykańskiego box office’u, który przez sześć tygodni zajmował pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych filmów. Mocne kino!
  • „Lament” (2016), koreański przebój i jeden z najlepiej ocenianych filmów grozy ostatnich lat. Bardzo sugestywny i klimatyczny horror, który cały czas trzyma widza w napięciu. Film będzie dostępny na CDA Premium od 17 października.

Więcej informacji o filmach na https://media.cda.pl oraz https://cdacinema.pl. Wszystkie filmy dostępne są dla subskrybentów usługi CDA Premium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *