MediaZapowiedzi TV

Październikowe premiery w CBS Europa

W październiku CBS Europa zaprasza swoich widzów na wyjątkowe premiery: przejmujące dramaty, nietuzinkowe komedie i trzymające w napięciu filmy akcji. Na ekranie pojawią się między innymi: dramat „Morze drzew” o pozbawionym chęci do życia Amerykaninie i jego niezwykłym spotkaniu w japońskim lesie samobójców; barwna komedia „Wojna plemników” przedstawiająca wyjątkowy zespół – profesora-behawiorystę, jego dziewczynę z silnym zarostem i młodego mężczyznę wychowanego w dziczy przez małpy; „Family Man” – komedia romantyczna z Nicolasem Cage’em w roli głównej opowiadająca o samotnym biznesmenie, który pewnego dnia budzi się jako ojciec i mąż, oraz thriller sądowy „Pod presją” – portret samotnej matki (Demi Moore) powołanej do ławy przysięgłych w procesie pewnego mafiosa.

 

Morze drzew
7 października o 21:00
PREMIERA

Dramat w reżyserii Gusa Van Santa. Nie mogąc pogodzić się ze śmiercią żony, profesor fizyki Arthur Brennan jedzie do Japonii z zamiarem odebrania sobie życia. Postanawia zrobić to w „lesie samobójców” u podnóża góry Fudżi. Szukając idealnego miejsca, Arthur spotyka Japończyka
z podciętymi żyłami. Przedstawiający się jako Takumi Nakamura mężczyzna zrezygnował z planów samobójczych i pragnie wrócić do bliskich, szukając teraz wyjścia z lasu. Bohater idzie za nim i tak rozpoczyna się ich wspólna podróż przez morze drzew…

Tytuł: Morze drzew (The Sea of Trees)
Produkcja: USA, 2015 rok
Reżyseria: Gus Van Sant
Obsada: Matthew McConaughey, Naomi Watts, Ken Watanabe

Mężowie i żona
8 października o 21:00
PREMIERA

Jak poradzić sobie z nadmiarem obowiązków? Współczesna nauka i klonowanie mogą być pomocne! Doug Kinney pracuje w firmie budowlanej, ma również piękną żonę Laurę oraz dwójkę wspaniałych dzieci. Nadmiar zawodowych obowiązków i nieustające problemy nie tylko nie pozwalają mu wywiązywać się z rodzinnych zobowiązań, ale doprowadzają dosłownie do szaleństwa. W momencie kryzysu Doug trafia do tajemniczego dr. Leedsa, który obiecuje rozwiązać jego kłopoty. Naukowiec namawia Douga na klonowanie — dwóch Dougów zdecydowanie lepiej poradzi sobie z nawałem pracy i życiem rodzinnym. Początkowo wszystko idzie jak po maśle — w pracy się układa, żona jest szczęśliwa. Lecz drugi Doug też ma swoje potrzeby. Wkrótce w domku dla gości pojawia się trzeci Doug…

Tytuł: Mężowie i żona (Multiplicity)
Produkcja USA, 1996 rok
Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Michael Keaton, Andie MacDowell, Eugene Levy, Ann Cusack

Wojna plemników
14 października o 21:00
PREMIERA

Przewrotna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Lila cierpi na zaburzenie hormonalne, którego efektem jest nadmierne owłosienie na całym ciele. Prowadzi więc życie na uboczu, pisząc bestsellerowe książki, jednak pożądanie zmusza ją do powrotu na łono społeczeństwa. Usuwa zarost i wiąże się z psychologiem-behawiorystą, który… uczy myszy właściwego zachowania przy stole. Gdy Lila i Nathan znajdują w dziczy człowieka wychowanego przez małpy – Puffa – ich świat staje na głowie. Kinowy debiut znanego francuskiego reżysera wideoklipów Michela Gondry’ego na podstawie scenariusza zdobywcy Oscara, Charliego Kaufmana.

Tytuł: Wojna plemników (Human Nature)
Produkcja: USA/Francja, 2001 rok
Reżyseria: Michel Gondry
Obsada: Tim Robbins, Patricia Arquette, Rhys Ifans, Peter Dinklage

To właśnie życie
15 października o 21:00
PREMIERA

Filmowa nowela w gwiazdorskiej obsadzie – skomplikowane losy dwóch rodzin, których ścieżki splata przypadek. Punktem wyjścia dla nielinearnej narracji jest osadzona w Nowym Jorku historia miłości oczekujących pierwszego dziecka Willa i Abby. Znają się od czasów college’u, a mającej się narodzić córce chcą dać na imię Dylan, bo Abby jest wielką fanką Boba Dylana. Ich szczęście przerywa niespodziewana tragedia. Tymczasem do Nowego Jorku przyjeżdżają Gonzalesowie, małżeństwo pracujące w Hiszpanii na plantacji oliwek. Ta wycieczka to wielkie marzenie ich synka. Zbieg okoliczności łączy koleje losu Dempseyów i Gonzalesów, zmieniając ich życie, ale również wpływając na dalsze pokolenia. Nad wszystkim zaś unosi się pytanie: co by było, gdyby…?

Tytuł: To właśnie życie (Life Itself)
Produkcja: USA, 2018 rok
Reżyseria: Dan Fogelman
Obsada: Oscar Isaac, Olivia Wilde, Annette Bening, Mandy Patinkin, Jean Smart, Antonio Banderas

Family Man
21 października o 21:00
PREMIERA

Jack i Kate są razem od czasów college’u. On ma szansę na staż w londyńskim banku, ona boi się, że ich związek nie przetrwa rozłąki. Dlatego prosi Jacka, by nie wyjeżdżał, lecz mężczyzna decyduje, że kariera jest dla niego najważniejsza. Mija 13 lat. Jack jest zamożnym kawalerem i gwiazdą Wall Street. Przed wielomiliardową fuzją zarządza zebranie zespołu w Boże Narodzenie. Jednak w Wigilię przypadkowe spotkanie zmienia jego życie. W świąteczny poranek bowiem Jack budzi się… w New Jersey u boku Kate i dwójki ich pociech! Bohater próbuje zrozumieć, co się wydarzyło i jak może wrócić do swojego życia. Lecz zanim to pojmie, niechętnie wchodzi w rolę głowy rodziny.

Tytuł: Family Man (The Family Man)
Produkcja: USA, 2000 rok
Reżyseria: Brett Ratner
Obsada: Nicolas Cage, Téa Leoni, Don Cheadle, Jeremy Piven

Wimbledon
22 października o 21:00
PREMIERA

Peter Colt jest już po trzydziestce i od lat nie wiedzie mu się w zawodowym tenisie. Niegdyś na 11. pozycji światowego rankingu, teraz przegrywa kolejne mecze. Zbliżają się wielkoszlemowe rozgrywki w Wimbledonie. Peter dostaje się do tego prestiżowego turnieju, lecz w duchu podejmuje decyzję — to jego ostatni występ. Przed rozpoczęciem mistrzostw w hotelowym pokoju przypadkowo wpada na Lizzie Bradbury. Młodziutka Amerykanka robi furorę w świecie tenisa, a jej debiut na angielskich kortach to nadzieja na kolejne spektakularne zwycięstwo. Między Coltem a dziewczyną szybko rodzi się coś więcej niż nić sympatii. Czy romans w środku tak ważnej imprezy jest rozsądny? Ale, ku zaskoczeniu wszystkich, Peter przechodzi do kolejnej rundy…

Tytuł: Wimbledon (Wimbledon)
Produkcja Wielka Brytania/Francja/USA, 2004 rok
Reżyseria: Richard Loncraine
Obsada: Kirsten Dunst, Paul Bettany, Sam Neill, James McAvoy, John McEnroe, Joh Favreau

Kochankowie sztormowego morza
28 października o 21:00
PREMIERA

Melodramat na motywach opowiadania Josepha Conrada. Gdy woda wyrzuca na kornwalijski brzeg ukraińskiego rozbitka Yanko Goorala, mieszkańcy wioski czują przed nim obawę. Jedynie kochająca morze Amy Foster okazuje choremu i wyobcowanemu mężczyźnie serce. Para zbliża się do siebie, jednak purytańska społeczność nie chce zaakceptować ich związku i małżeństwa. Znakomite kreacje Rachel Weisz i Vincenta Pereza.

Tytuł: Kochankowie sztormowego morza (Swept from the Sea)
Produkcja: USA/Wielka Brytania, 1997 rok
Reżyseria: Beeban Kidron
Obsada: Rachel Weisz, Vincent Perez, Ian McKellen, Kathy Bates

Pod presją
31 października o 21:00
PREMIERA

Thriller sądowy z Demi Moore w roli głównej. Annie to rzeźbiarka i matka samotnie wychowująca
12-letniego Olivera. Pewnego dnia kobieta zostaje powołana do ławy przysięgłych w procesie mafioza Boffano. W jej życiu pojawia się również zamożny kolekcjoner sztuki Mark Cordell, który nie tylko kupuje prace artystki, ale i okazuje szczere zainteresowanie nią jako kobietą. Wkrótce Annie poznaje prawdziwe powody, dla których mężczyzna się do niej zbliżył – oraz jego tożsamość. Od tej chwili ławniczka musi zacząć walczyć o bezpieczeństwo swoje i syna. Czy zdana tylko na siebie ma szansę wygrać to starcie?

Tytuł: Pod presją (The Juror)
Produkcja USA, 1996 rok
Reżyseria: Brian Gibson
Obsada: Demi Moore, Alec Baldwin, Joseph Gordon-Levitt, James Gandolfini, Anne Heche

foto. CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *