Październikowe superhity dla dzieci w Polsacie Film

Niedziela w Polsat Film należy do najmłodszych widzów. W odświętnej oprawie z okazji 10-lecia naszej stacji znajdziecie premierowo cztery animowane produkcje, które rozbawią, wzruszą i na pewno umilą czas nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom. W naszej ofercie są „Safari”, „Zambezia 3D”, „Khumba” i „Kung Fu Panda 2”.

 

 

 

 

Październik to dla naszej stacji wyjątkowy miesiąc, w którym świętujemy dziesiąte urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne pasmo, które zapewni moc pozytywnych wzruszeń i niezapomniane wrażenia filmowe przede wszystkim naszym najmłodszym widzom. Zaczynamy od filmu „Safari”.

Jest to produkcja dla całej rodziny. W delcie wyschniętej afrykańskiej rzeki Okavongo zwierzaki czekają na wodę. Sprytna surykatka Billy i sympatyczny lew Socrates, którzy są najlepszymi przyjaciółmi, postanawiają wyruszyć na poszukiwanie wody. Podczas pełnej niebezpiecznych przygód wyprawy przez dziką Afrykę Billy i Socrates spotykają zwierzęta z całego świata, które zostały wygnane ze swych rodzinnych stron przez niszczycielskie działania człowieka.

Wspólnie ruszają w drogę. Po pewnym czasie odkrywają, że na rzece Okavongo ludzie zbudowali wielką tamę. Billy, Socrates i ich nowi przyjaciele postanawiają pokrzyżować plany ludzi i przywrócić rzece wodę. Co wydarzy się dalej? Oglądajcie 6 października o godzinie 9:50.

13 października przeniesiemy się do Zambezi, czyli imponującej ptasiej metropolii. Młody sokół Kai skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo i wbrew woli ojca odwiedza stolicę pierzastych, aby przystąpić do elitarnej eskadry „Dziobasów Przestworzy”. Stoją oni, a raczej fruwają na straży bezpieczeństwa Zambezii.

Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai wspierany przez przyjaciół – gadatliwego Luzika i waleczną Zoe – udowodni zarówno pierzastym, jak i łuskowatym, że wszystkie ptaki to chojraki, a przygoda jest nie tylko dla orłów! Film zachwyci was pięknymi krajobrazami i wzruszającym humorem. Zobaczcie film „Zambezia 3D” 13 października o godzinie 10:30.

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy tak jak Khumba, to życie potrafi być bardzo skomplikowane. Odtrącony przez rodzinne stado, wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym według starej legendy pierwsze zebry zyskały swoje pasy.

W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele. Nadopiekuńcza antylopa gnu oraz ranny struś. Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Czarnego Lądu i zmierzą się z groźnym lampartem Fango, który zapoluje na Khumbę, wierząc że schwytanie wyjątkowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc. Czy to mu się uda? Przekonajcie się 20 października o godzinie 10:35.

Październik zakończymy przygodami uwielbianej i najpopularniejszej pandy na świecie. Mowa tu oczywiście o Po. Nowy Smoczy Wojownik wraz z przyjaciółmi mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Nowe wspaniałe życie Po zostaje przerwane przez straszliwego złoczyńcę, który planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu.

Po i Potężna Piątka wyruszają w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i zniszczyć zło. Tym razem Po będzie musiał spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa. „Kung Fu Panda 2” 27 października o godzinie 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *