Prasa - Ksiązka

Październikowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z kalendarzami na 2018 rok

14. września br. ukazało się październikowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z kalendarzami na 2018 rok, dołączonymi do całego nakładu, w dwóch energetycznych kolorach do wyboru. Partnerem kalendarza jest firma Jubiler Schubert.
 
Bohaterką październikowego Zwierciadła jest Danuta Stenka. Dlaczego w życiu kieruje się intuicją, co daje jej siłę i czy mogłaby przestać grać ? Danuta Stenka, kobieta, która czerpie siłę ze swoich bohaterek w wywiadzie Anioł Intuicji.
Zwierciadle także rozmowa  z Jakubem Gierszałem, który nawet nie będąc na facebooku świetnie sobie radzi z kariera, jesienią wchodzą z nim do kin dwa filmy Najlepszy i Zgoda, oraz wywiady ze wschodzącą gwiazdą Hollywood, Elizabeth Moss i z Imany, która właśnie przyjeżdża do Polski z nowa płytą. Mariusz Szczygieł tłumaczy, dlaczego nie został księgowym, a prezeska fundacji Panoptykon, Katarzyna Szymielewicz, wyjaśnia co to znaczy, że żyjemy w społeczeństwie nadzorowanym i czy powinniśmy się tego bać.
W nowym numerze teksty o monogamii przyszłości, modzie na poszukiwanie przodków i o kobietach – twórczyniach start-upów. Wojciech Eichelberger w cyklu Wyjaśnianie świata tłumaczy po co jest nam potrzebna wspólnota.
Na początku września ruszyła nowa wersja portalu Zwierciadło.pl : nowoczesna, przejrzysta, kompetentna. Wśród autorów są Katarzyna Miller, Maciej Stuhr, Szymon Majewski, Tomasz Jastrun, Wojciech Eichelberger. Dodatkowo na stronie Zwierciadlo.pl użytkownicy mogą zakupić e-wydania magazynów oraz książki Wydawnictwa Zwierciadło.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *