Pełen premier maj w Romance TV

W maju Romance TV celebrować będzie Dzień Matki. Jednak zanim nadejdzie to święto, stacja przygotowała dla widzów wiele filmowych premier, w tym m. in. ekranizacje powieści Katie Fforde, komedie na Światowy Dzień Śmiechu i nowe odcinki produkcji własnej, „Grzechy i grzeszki”. 

Wyjątkowe cykle premier w Romance TV
Światowy Dzień Śmiechu – 6 maja

6 maja można się śmiać, uśmiechać i chichotać ile dusza zapragnie! Z okazji Światowego Dnia Śmiechu o godzinie 20.00 Romance TV rozpocznie emisję premier „Cała wieś tańczy w rytmie heavy metalu”  i  „Ratunku, jesteśmy offline!”, które rozbawią do łez! Widzowie poznają Caro, która mimo nienawiści do muzyki heavy metalowej, będzie zmuszona do wynajęcia swojej ziemi na festiwal właśnie w tym klimacie.  Druga propozycja pokaże widzom, czy da się żyć bez Internetu, smartfonów i laptopów, i czy odcięcie od świata online może uratować rodzinę? A może wręcz odwrotnie?

Wieczór filmowy z Katie Fforde – 16 maja

16 maja o godzinie 21.00 Romance TV znów zabierze widzów do Hudson Valley – świata pisarki Katie Fforde. W adaptacjach filmowych jej powieści „Braciszek” i „Taniec na Broadway’u” dwie młode, nastawione na karierę kobiety przekonają się, że największym życiowym sukcesem są niezmiennie miłość i rodzina.

Pieniądze nie mają znaczenia – 21 maja

Bogactwo wcale nie czyni szczęśliwym, bo nawet dysponując ogromnymi pieniędzmi, nie kupi się za nie miłości. Przekonają się o tym zarówno sprzątaczka o gołębim sercu, jak i małżeństwo z wyższych sfer w premierach „Maria” i „Straszliwie bogata para”, które widzowie będą mogli obejrzeć 21 maja od godziny 21.00 w Romance TV.

Mama jest najlepsza! – 26 maja

26 maja Romance TV podziękuje wszystkim kochanym Mamom za ich codzienne poświęcenie i miłość. Dzień Matki osłodzą premiery „Wakacje od życia” i „Pogoń za szczęściem”. Poznamy Lilo, dziarską mamę, która zdecyduje się na ucieczkę przed przeniesieniem się do rezydencji dla seniorów i Jellę, mająca pomysł na życie swoich dzieci… Emisję filmów, które pokażą różne oblicza macierzyństwa, stacja rozpocznie o godzinie 20.00. Przekonamy się, że każda mama jest niezastąpiona.

Premiery w maju w Romance TV

 • „Cała wieś tańczy w rytmie heavy metalu”, premiera, 6 maja, g. 20:00
 • „Ratunku, jesteśmy offline!”, premiera, 6 maja, g. 21:55
 • „Grzechy i grzeszki – potrzebuję więcej czasu”, premiera, 7 maja, g. 22:55
 • „Grzechy i grzeszki – a jednak!”, premiera,  14 maja, g. 22:55
 • „Katie Fforde: Braciszek”, premiera, 16 maja, g. 21:00
 • „Katie Fforde: Taniec na Broadwayu”, premiera, 16 maja, g. 22:55
 • „Maria”, premiera, 21 maja, g. 21:00
 • „Grzechy i grzeszki – Ewolucja”, premiera, 21 maja, g. 22:55
 • „Straszliwie bogata para”, premiera, 21 maja, 23:00
 • „Wakacje od życia”, premiera, 26 maja, g. 20:00
 • „Pogoń za szczęściem”, premiera, 26 maja, g. 21:55
 • „Grzechy i grzeszki – Pani Hundhammer”, premiera, 28 maja, g. 22:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *