Piąte urodziny kanałów BBC Brit i BBC Earth

Dokładnie 1 lutego 2015 roku w Polsce rozpoczęły nadawanie kanały BBC Brit skierowany do mężczyzn wielotematyczny i popularnonaukowy BBC Earth. Kanały pojawiły się w miejsce BBC Entertainment i BBC Knowledge.

 

 

 

 

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów po programy rozrywkowe, dokumentalne i naukę. Doświadczą ekstremalnych sytuacji i pełnych adrenaliny przygód.

Kanał stanowi idealne połączenie ważnych tematów i lekkiej formy; miejsce, gdzie można zabłysnąć nikomu nieznanym faktem, nauczyć się nowych rzeczy, ale i pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji.

BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem.

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu.

Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *