Piątek z kanałami sportowymi Polsatu

Piątek z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Sport News HD. Oto propozycje.

HE WORLD GAMES
Latające dyski

Kanada – Polska godz. 9:00 (Polsat Sport) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak
Australia – Japonia godz. 10:45 (Polsat Sport News) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak
USA – Kolumbia godz. 12:30 (Polsat Sport News) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak
Australia – Polska godz. 15:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak
Japonia – Kolumbia godz. 16:45 (Polsat Sport Extra) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak
USA – Kanada godz. 18:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

Wrotkarstwo szybkie – wyścig na torze ulicznym

eliminacje godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska
finały godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

Wspinaczka sportowa

Boulder M eliminacje godz. 9:00 (Polsat Sport News) komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak
Boulder W kwalifikacje godz. 11:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak
Boulder W finały godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak
Boulder M finały godz. 0:30 (Polsat Sport) komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak

Gimnastyka aerobik sportowy: w parach i stepy

eliminacje godz. 14:00 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera
finały godz. 19:00 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

Gimnastyka artystyczna: obręcz i piłka

eliminacje godz. 15:30 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera
finały godz. 20:00 (Super Polsat) komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

Sportowe ratownictwo wodne

godz. 10:00 (Polsat Sport Fight) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Arkadiusz Helsner
godz. 18:30 (Polsat Sport Fight) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Arkadiusz Helsner

Pływanie w płetwach

godz. 17:00 (Polsat Sport Fight) komentują: Grzegorz Jędrzejewski
Magazyn podsumowujący TWG godz. 23:00 (Polsat Sport i Super Polsat)

GOLF
Open Championship

II runda godz. 14:00 (Polsat Sport News) komentuje: Jacek Person i Wojciech Pijanowski

SIATKÓWKA
World Grand Prix

– Polska godz. 11:50 (Polsat Sport) komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur
Brazylia – Holandia godz. 20:05 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Małolepszy i Krzysztof Ignaczak
USA – Belgia godz. 22:10 (Polsat Sport Extra) komentuje: Robert Małolepszy i Wojciech Drzyzga
Serbia – Rosja godz. 22:30 (Polsat Sport News) komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz
Chiny – Japonia godz. 0:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Robert Małolepszy i Maciej Jarosz
Włochy – Turcja godz. 0:30 (Polsat Sport News) komentują: Łukasz Kadziewicz i Krzysztof Ignaczak
Korea – Kazachstan godz. 2:30 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Małolepszy

LEKKOATLETYKA
Diamond League

Monako godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Artur Partyka i Marek Plawgo

TENIS
WTA Gstaad

ćwierćfinał godz. 2:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Lorek
ćwierćfinał godz. 4:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Lorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *