„Piątki w akcji” w lipcu na kanale TNT

Wartka akcja trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, nietuzinkowi bohaterowie i intryga, której rozwiązanie niejednokrotnie zaskakuje widza – takie właśnie są filmy akcji. Najlepsze z nich już w lipcu w ramach cyklu „Piątki w akcji” wyświetli stacja TNT. Emisje w każdy piątek o godz. 21.00.

 

 

 

Pierwszym filmem, jaki zostanie wyświetlony w ramach „Piątków w akcji” będzie „Wyspa”. To wciągająca produkcja opowiadająca historię ludzi żyjących w zamkniętym kompleksie, który oddziela ich od skażonego świata. Codziennie odbywa się specjalne losowanie, a jego zwycięzca zostaje przeniesiony na tajemniczą wyspę będącą jedynym nieskażonym miejscem na ziemi. W jej istnienie wątpi Lincoln Sześć Echo. Razem z piękna Jordan postanawiają uciec z kompleksu. Czy uda im się poznać prawdę na temat tajemniczej wyspy?

Tydzień później widzowie TNT obejrzą amerykański film sensacyjny pt. „Egzekutor”. Agent specjalny John Kruger musi chronić swoją klientkę, która odkryła poważny spisek w Departamencie Obrony. W ręce kobiety trafiły bowiem dokumenty świadczące o planach wydania terrorystom nowoczesnej i bardzo niebezpiecznej broni. Sytuację komplikuje fakt, iż w cały proceder zamieszani są politycy i urzędnicy wysokiej rangi. Od tego momentu staje się ona niewygodnym świadkiem, którego trzeba jak najszybciej uciszyć.

„Dorwać Cartera” to trzeci film, jaki zostanie wyświetlony w ramach „Piątków w akcji”. Jest to remake brytyjskiego filmu „Dopaść Cartera” z 1971 roku. Jack Carter, Egzekutor długów z Las Vegas jest mistrzem  w swoim fachu, ale jego życie prywatne nie należy do udanych. Po śmierci brata przenosi się do Seattle, by zaopiekować się jego rodziną. Szybko nabiera podejrzeń, że śmierć krewnego nie była przypadkowa,  a mężczyzna padł ofiarą morderstwa. Jakie jeszcze tajemnice kryją się za śmiercią członka rodziny?

Lipcowy cykl filmów akcji zamknie produkcja „Tylko strzelaj” z Clivem Owenem i Monicą Bellucci w rolach głównych. Pan Smith, skryty i tajemniczy mężczyzna, jest świadkiem napaści na ciężarną. Postanawia pomóc kobiecie i obronić ją przed napastnikami. W wyniku całego zajścia i traumy, jakie ono wywołało na świat przychodzi dziecko, zaś matka niedługo później zostaje zamordowana. Jednak głównym celem nie była kobieta, a noworodek. Pan Smith postanawia za wszelką cenę ochronić niemowlę i zapewnić mu bezpieczeństwo. Czy mężczyzna dowie się dlaczego ktoś poluje na bezbronne dziecko?

Plan emisji:

Piątki o godz. 21.00

6.07. Wyspa

13.07.Egzekutor

20.07.Dorwać Cartera

27.07.Tylko strzelaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *