Piąty sezon serialu „Święty” od 14 marca w Super Polsat

Nowe odcinki popularnej komediowej produkcji znanej z anteny TV4. To piąty sezon serialu, który do tej pory cieszył się ogromną popularnością widzów Czwórki. W rolach głównych Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz.

 

Dla młodych widzów i nie tylko

– „Świętego” szczególnie upodobała sobie grupa widzów w przedziale wiekowym 16-29. Jest to ogromna wartość dla stacji telewizyjnych, które zabiegają o młodego odbiorcę. Super Polsat konsekwentnie buduje pasmo rozrywkowe właśnie dla „Pokolenia Z”. Od poniedziałku do czwartku o godzinie dwudziestej emitowaliśmy serial komediowy „Akademik”, a jeszcze wcześniej kultowy „Świat według Kiepskich” – uwielbiany przez wszystkich bez względu na wiekzdradza Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor Super Polsat.

Komediowa produkcja w znakomitej obsady

„Święty” to komedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych, która brawurowo zadebiutowała wiosną 2020 roku. W pierwszym tygodniu obejrzało ją ponad 1,6 mln widzów. Do tej pory wyemitowano 180 odcinków, w których zagrali między innymi Przemysław Cypryański, Anna Iberszer, Kazimierz Mazur, Urszula Dębska, Łukasz Płoszajski, Leszek Stanek, a także raper Vienio oraz Krzysztof Skiba.

Zmiany na antenie TV4

W dotychczasowym paśmie premier „Świętego” Czwórka, począwszy od 28 lutego, emitować będzie nowy, dwunasty już sezon swojej flagowej produkcji – nagrodzonego Telekamerą serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” z powodzeniem rywalizującego z wieczornymi hitami największych polskich stacji. Poprzednia, emitowana jesienią seria, gromadziła przed telewizorami blisko 1,2 mln widzów i z udziałami na poziomie 10 proc. była wiceliderem w swoim paśmie wśród młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia (All 16-29) oraz w telewizji naziemnej zarówno w grupie 4+, jak i 16-59. W czasie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną stacją w Polsce w grupie ogólnej i grupie komercyjnej 16-59.

„Święty” od 14 marca od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Super Polsat

Wszystkie sezony serialu dostępne także na polsatboxgo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *