„Piękni, ale spłukani” na kanale Active Family (wideo)

Obsesja na punkcie wyglądu pozbawia ich wszystkich pieniędzy! Dążą do perfekcji bez względu na koszty! Czy marzenie o byciu ideałem może okazać się drogą do bankructwa? To opowieść o Walijczykach, ale taki pęd do doskonałości możemy zaobserwować w każdym kraju. Nawet u nas, w Polsce!

 

Botoks, tatuaże, siłownia, przedłużanie włosów, implanty piersi, wybielanie zębów, solarium, suplementy – to tylko część wydatków, które pochłaniają praktycznie cały budżet młodych ludzi. Dbałość o wygląd to praca na cały etat. Niestety za tę pracę nikt im nie płaci. To oni wydają wszystkie pieniądze tylko po to, by wyglądać oszałamiająco.  W programie „Piękni, ale spłukani”, w Active Family, zobaczycie jak wygląda ich życie, co jest ich motywacją oraz co o tym pędzie do doskonałości sądzą ich bliscy!

Kompleksy towarzyszące im w dzieciństwie czy nastoletnim życiu, teraz mogą sobie zrekompensować.  Uwielbiają słyszeć komplementy.  A dzięki własnym staraniom, medycynie estetycznej, czy kosmetyce, nie muszą się zmagać ze swoimi niedoskonałościami. Za to muszą zmagać się z problemami finansowymi, bo ta obsesja na punkcie perfekcyjnego wyglądu, czyści ich konta i portfele.

Dla podziwu, zazdrosnych spojrzeń innych, gotowi są na wyrzeczenia. Przykładem jest 28-letni Walijczyk, który ma pracę, ale ta chorobliwa dbałość o wygląd, a raczej koszty z nią związane, zmusiły go do powrotu do domu rodzinnego. Całą pensję wydaje na to by wyglądać, jego zdaniem, wystrzałowo.

Zobaczcie reality o młodych Walijczykach, którzy gotowi są poświęcić wszystko w życiu dla perfekcyjnego wyglądu.

 

 

Premierowe odcinki „Piękni, ale spłukani” w Active Family, w każdy poniedziałek o godz. 21.30!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *