„Pieniądz nie śpi” – nowy magazyn finansowy w Jedynce

Już od 25 czerwca w radiowej Jedynce o poranku słuchaczy przywita nowa audycja „Pieniądz nie śpi”. Program przygotowywany przez Redakcję Polityczno-Społeczną i Naczelną Redakcję Gospodarczą Programu Pierwszego poprowadzą Beata Olszewska i Mariusz Gzyl.

 

 

Nowy, godzinny magazyn ekonomiczny Jedynki „Pieniądz nie śpi” poświęcony będzie finansom osobistym. Słuchacze znajdą w nim informacje jak poprawić stan domowego budżetu, bez względu na to czy są pracownikami, czy prowadzą własną działalność gospodarczą. Stałymi cyklami magazynu będą: Serwis gospodarczy, Raport cenowy, Przegląd prasy ekonomicznej. W godzinnej audycji, która rozpoczynać się będzie tuż po godz. 5.00, znajdą się również rozmowy z ekspertami.

Program powstaje przy współpracy dziennikarzy z dwóch redakcji radiowej Jedynki: Redakcji Polityczno-Społecznej oraz Naczelnej Redakcji Gospodarczej.

– Codziennie od poniedziałku do piątku będziemy się z państwem spotykać od 5 do 6. Wcześnie? Tak, bo pieniądz nie śpi, a każdy, komu tylko zabije dzwon… to znaczy dzwonek budzika od razu, gdy tylko otworzy oczy, czy tego chce czy nie, ma do czynienia z pieniędzmi, bo – parafrazując znane powiedzenie – nie ma darmowych śniadań! Dlatego pomożemy państwu zrozumieć czym jest istota pieniądza – zaprasza Mariusz Gzyl.

„Pieniądz nie śpi” Program 1 Polskiego Radia, od poniedziałku do piątku, godz. 5.00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *