„Pierwsza miłość”: Ruszyły prace nad nowymi odcinkami!

Aktorzy wrócili na plan zdjęciowy. Na taką informację czekali wszyscy fani serialu. Nie kryją swojej euforii pod fotografiami, które w mediach społecznościowych opublikowali bohaterowie popularnej produkcji. Niezwykle zadowoleni są także odtwórcy czołowych ról, którzy czekali na taki moment od połowy marca, kiedy przerwano zdjęcia z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. „Pierwsza miłość” wkrótce znów na antenie Polsatu!

 

 

– Wszyscy z utęsknieniem czekamy na powrót do życia, które tak bardzo kochamy, i którego tak bardzo nam teraz brakuje – mówiła Aneta Zając po emisji ostatniego wiosennego odcinka serialu. Nie można się więc dziwić, że pierwszego dnia zdjęć dopisywał jej świetny humor. Do radosnych tańców dołączyła Aleksandra Zienkiewicz.

Łukasz Płoszajski nie krył, że dla niego był to bardzo wyczekiwany moment. – Nowa energia, starzy przyjaciele a w dodatku piękna pogoda więc jest bosko – podsumował.

Swoją radością podzieliła się także Ewa Jakubowicz, czyli serialowa Melka. Opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszą jej Aneta Zając i Wojciech Błach.

Zachwyceni są także oczywiście fani serialu. „Nareszcie! Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków”, „Jak dobrze, że kręcicie”, „Mega się cieszę ”, „W końcu!” „Już tęsknię za tym serialem” – pisali pod zdjęciami swoich ulubieńców.

Kolejne odcinki serialu „Pierwsza miłość” wkrótce w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *