TVN, TVN24, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą

TVN, TVN24 i największe polskie portale: ONET oraz WP zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej. Multimedialna debata planowana jest na czwartek (2 lipca, start godzina 19.25). Prowadzić ją będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (ONET) i Marek Kacprzak (WP). Na udział w debacie zgodził się już kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

 

Debata odbędzie się wedle precyzyjnie ustalonych zasad. O kolejności odpowiedzi na pytania, zabierania głosu w podsumowaniu, czy też miejscu w studiu decydować będzie losowanie. Formuła debaty przewiduje pytania dziennikarzy, riposty, wzajemne pytania, pytania od widzów oraz wolne oświadczenia kandydatów.

Każda redakcja będzie zbierała pytania od widzów i internautów.

Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, WP oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i Youtubie. Sygnał debaty nieodpłatnie udostępniony zostanie także wszystkim innym zainteresowanym mediom.

Odpowiadając na gotowość Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego do wzięcia udziału w debacie, wierzymy, że transmitowana w wielu mediach tradycyjnych i internetowych debata, ułatwi milionom widzów i użytkowników podjęcie świadomej oraz odpowiedzialnej decyzji w wyborach.

Piotr Mieśnik (WP)
Bartosz Węglarczyk (ONET)
Michał Samul (TVN, TVN24)

Na zaproszenie zareagował szybko kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. „Stawiam sprawę jasno – chciałem debaty, chcę debaty, będę na debacie!” – zadeklarował na Twitterze.

 

Źródło: TVN24, ONET, WP.PL
Źródło zdjęcia głównego: Marcin Stepien, Maciek Jazwiecki / Agencja Gazeta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *