Zapowiedzi TV

Pierwsza Randka TVP2: Randki drugiej szansy, zadziwiający zwrot akcji

Anna jest agentką ubezpieczeniową, mieszka w Warszawie, w związku oczekuje lojalności i poczucia bezpieczeństwa. Na spotkanie z nią przyszedł Waldemar, mężczyzna szukający wyzwań, mieszkający na stałe w Katowicach.
 
Zdystansowana kobieta i sympatyczny mężczyzna
Anna jest agentką ubezpieczeniową, mieszka w Warszawie, w związku oczekuje lojalności i poczucia bezpieczeństwa. Na spotkanie z nią przyszedł Waldemar, mężczyzna szukający wyzwań, mieszkający na stałe w Katowicach. Podczas rozmowy pary dało się wyczuć, że Anna buduje dystans. Szybko ucinała próby podjęcia rozmowy przez Waldemara. Kiedy on zaproponował jej wizytę w Katowicach powiedziała, że nie wyobraża sobie jechać do nieznanego miasta: „niech facet do mnie dojeżdża” – skwitowała. Pomimo kolejnych negatywnych sygnałów, mężczyzna nie tracił nadziei i walczył o drugą randkę. Tę nierówną walkę zakończył menadżer Restauracji Pierwsza Randka – Aleks, uprowadzając Wojtka z pola walki.
Królowa sarkazmu i poczciwina
Drugą kobietą, która pojawiła się w tym odcinku była Kasia – trzydziestoletnia, atrakcyjna singielka ze Śląska. Jak sama mówi lubi sarkastyczne poczucie humoru i szuka mężczyzny, który takie właśnie przejawia. Niestety, na randkę z nią przyszedł Tomasz, który zamiast wtórować jej w żartach, sam padł ich ofiarą. Kasia nie była zadowolona z tego spotkania, co dawała po sobie poznać. Podczas rozmowy telefonicznej z przyjaciółką, nazwała mężczyznę poczciwiną i nie szczędziła słów pełnych rozczarowania. Szczęśliwie z odsieczą przyszedł Aleks, który dokonał zamiany partnerów.
Randki drugiej szansy:
Waldek i Kasia
Podczas zamiany par, Waldek dołączył do Kasi. Już od pierwszych chwil był nią oczarowany i z miejsca zażądał od niej numeru telefonu. Na samym początku naszą bohaterkę bawiła ta sytuacja, jednak szybko straciła cierpliwość do nieszczędzącego jej komplementów Waldka. Poirytowana kobieta opuściła lokal, pozostawiając Waldka z poczuciem, że poznał tę właściwą i od razu został przez nią porzucony.
Ania i Tomasz
Spotkanie Ani i Tomasza można nazwać jednym z najdziwniejszych w programie. On jadł mięso łyżką, ona zniechęcona poprzednim spotkaniem z Waldkiem, nie miała ochoty na randkę drugiej szansy. Szybko wyszła z lokalu, na odchodne mówiąc do obsługi: „Chyba muszę zostać starą panną”. Finalnie Tomasz spędził czas z Waldkiem przy barze i jak to bywa w takich sytuacjach – rozmawiali z rozrzewnieniem o kobietach.
Młodzieżowa randka w starym stylu
Spotkanie Wojtka i Lizy – dwojga dwudziestolatków wielu widzów rozczuliło i pokazało, że młodzież potrafi bawić się z klasą. Wojtek jest maturzystą, spędził rok w Tajlandii, gdzie uczęszczał do szkoły. Liza przyjechała z Ukrainy na studia i planuje zostać dziennikarką. Oboje ujmowali charyzmą i dobrymi manierami. Chłopak nie krył fascynacji Lizą, w rozmowie telefonicznej z przyjacielem wychwalał jej zalety i niemal podskakiwał z radości. Tak go to pochłonęło, że stracił poczucie czasu i jego partnerka… wyszła. Wojtek dowiedziawszy się o tym, starał się zachować zimną krew jak przystało na dżentelmena, widać było jednak że jest zrozpaczony. Szczęśliwie był to jedynie niewinny psikus Lizy i kelnerki Pauliny. Para bardzo cieszyła się ze spotkania, doszło nawet między nimi do niewinnego pocałunku! Czekamy na drugą randkę.
Energiczny mężczyzna pozna panią…
Grzegorz od siedmiu lat jest singlem. Cały czas szuka tej jedynej. Jest pełen energii i zapału. Uwielbia spędzać aktywnie czas. Na spotkanie z nim przyszła Danuta, poszukiwaczka tolerancyjnego mężczyzny z poczuciem humoru. Para szybko przypadła sobie do gustu i podbiła restauracyjny parkiet w pełnym radości tańcu. W rozmowie z Pauliną, jedną z kelnerek, Danuta zadeklarowała, że Grzegorz posiada cechy, których ona oczekuje od mężczyzny, jednak dzielące ich kilometry mogą być sporą barierą. Oboje cieszyli się z miło spędzonego czasu i zadeklarowali z wielką radością, że spotkają się powtórnie.
Więcej o programie „Pierwsza randka”
Program „Pierwsza randka” zrealizowany został w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *