Pierwsze zdjęcia z sezonu 7B „Fear the Walking Dead” – premiera 18 kwietnia na AMC

AMC opublikowało pierwsze zdjęcia z drugiej połowy 7. sezonu „Fear the Walking Dead”. Wcześniej stacja ogłosiła odnowienie serii na 8. sezon, w którym do stałej obsady powraca Kim Dickens – czyli uwielbiana przez fanów Madison Clark. Aktorka pojawi się na ekranie już w sezonie 7B, którego premiera jest zaplanowana na poniedziałek, 18 kwietnia o 22:00 na kanale AMC.

 

 

 

W drugiej połowie 7. sezonu: minęło kilka miesięcy od nuklearnego wybuchu, po którym jedynym zwycięzcą jest Victor Strand (Colman Domingo). Stworzył swój własny system danin oraz haraczy i bezwzględnie decyduje, kto przetrwa, a kto nie. Reszta grupy mocno ucierpiała, ale dzięki temu wykształciła się w niej wielka determinacja do przeżycia, nawet jeśli oznacza to konfrontację ze Strandem i dalsze poszukiwania Padre – mitycznego miejsca, którego istnienia nikt nie może potwierdzić. Alicia (Alycia Debnam-Carey), teraz niechętna liderka byłych ludzi Teddy’ego, zmaga się z tajemniczą chorobą i konsekwencjami swoich działań. Morgan (Lennie James) stara się wierzyć, że znajdzie swoją rodzinę, i wie, że Alicia stanowi klucz do przetrwania. Kiedy dziewczyna wypowiada wojnę, paranoja i chęć zemsty Stranda tylko rosną, a razem z nimi zagrożenia z każdej ze stron.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. Serial produkowany jest przez AMC Studios.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *