MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Pierwszy odcinek nowego serialu Canal+ “Prosta sprawa” za darmo na Youtube i TikToku! (wideo)

Gangsterski serial akcji od twórców FURIOZY zadebiutował w CANAL+ online 17 maja. Od dziś dla fanów prawdziwej sensacji pierwszy odcinek PROSTEJ SPRAWY będzie dostępny bez opłat w serwisie Youtube oraz pierwszy raz w przypadku polskich seriali także w aplikacji TIKTOK.

 

Wyrazista historia na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu, który staje po stronie pokrzywdzonych i słabszych to idealna propozycja kina pełnego emocji na nadchodzący weekend. Produkcja w doborowej obsadzie (m.in. Mateusz Damięcki, Piotr Adamczyk, Iza Kuna, Daniel Olbrychski, Krzysztof Zalewski, Magdalena Wieczorek, Mateusz Więcławek, Mateusz Kmiecik, Maciej Musiał, Weronika Humaj) i reżyserii Cypriana T. Olenckiego liczy sześć odcinków. W CANAL+ online od dziś obejrzeć można także drugi.

 

 

PROSTA SPRAWA to historia o długu, sprawiedliwości i honorze. O walce dobra ze złem. Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje pomocy, bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję. Stanie po jego stronie, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z gangsterami jeleniogórskiego półświatka. Z pozoru prosta sprawa szybko obróci się w brawurowe kino akcji z opowieścią o zasadach, które nigdy się nie dewaluują.

Scenarzystą i reżyserem serialu jest Cyprian T. Olencki (FURIOZA), za zdjęcia odpowiada Klaudiusz Dwulit (FURIOZA), za scenografię Natalia Maciejewska (EMIGRACJA XD), za kostiumy Milena Jaroszek (FURIOZA), za charakteryzację Alina Janerka (MAŁY ZGON), a za udźwiękowienie Jerzy Murawski („Ukryta sieć”) i Grzegorz Żaglewski. Kierowniczką produkcji jest Anna Majek. Producentami serialu są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska-Bochniak ze strony CANAL+ Polska oraz Marcin Zarębski z 2 HUNGRY CROCODILES (FURIOZA).

foto, źródlo. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *