Pierwszy odcinek nowego sezonu programu „SuperPies” w Polsacie

W drugim sezonie programu SuperPies” zobaczymy m.in. Darka Kuźniaka, kucharza, finalistę 1 edycji programu Top Chef. Wraz ze swoją partnerką Izabelą i 3-letnią córeczką postanowili zaadoptować psa. Darek odwiedzi schronisko w poszukiwaniu idealnego towarzysza dla jego małej gromadki – dwóch kotów, koni, a przede wszystkim ukochanego Doga, 11-letniego Demona.

 

W pierwszym odcinku programu SuperPies poznamy także rodzinę z Olsztyna i ich niezwykle uczuciowego psa Mistic. Zobaczymy, jak z tym „nadmiarem miłości” poradzi sobie Aneta i właściciele.

Mistic, to czarny labrador o wadze 23-24 kilo. Pies ma jeden podstawowy problem, jest nad wyraz emocjonalny! Ekscytuje się dosłownie każdą osobą i sytuacją. Właściciele stresują się o jego zdrowie i życie, widząc jak dużo energii i wysiłku kosztuje go rozładowanie niepomiernego entuzjazmu. Przy okazji Mistic skacze na ludzi i gryzie przedmioty, czy części garderoby. Trudno go uspokoić. Rodzina kompletnie nie radzi sobie z problemem suczki, dlatego od dawna nie zapraszają gości, a tym samym wycofali się z życia towarzyskiego. Jaki jest przepis na nadmierne okazywanie miłości? Aneta ma na to swoje sposoby.

Emisja już w sobotę 2 marca o godz. 17:45 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *