MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Pierwszy sezon serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku” bez opłat w Canal+ online (wideo)

KRUK to mocny thriller kryminalny z gwiazdorską obsadą. Finałowy sezon trylogii – KRUK. JAK TU CIEMNO – o komisarzu Adamie Kruku będzie miał premierę 9 grudnia. Od 1 grudnia w CANAL+ online wszystkie 6 odcinków pierwszej serii KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU dostępne będą bezpłatnie.

Najmocniejszy serial kryminalny ostatnich lat ze wciągającą fabułą, opartą na świetnym scenariuszu docenili nie tylko widzowie, ale i krytycy:

Szepty Szeptuch i wystrzały kul. Ten serial pachnie tajemnicą i mrokiem. Anna Tatarska

To mocny thriller z bardzo dojrzałą fabułą. Ten serial chwyta widza za gardło.Tomasz Rewers, Moviesroom.pl

Maciej Pieprzyca i Jakub Korolczuk pokazują, że mieli pomysł i wizję, jak stworzyć świetny polski serial. Serial, do którego opisu nie trzeba już cicho dodawać jak na Polskę.Joanna Tracewicz, Spidersweb.pl

Brawo za oryginalność i odwagę!Karolina Korwin – Piotrowska, dziennikarka

Największym wyróżnikiem produkcji jest także malownicza, a zarazem pełna mroku i tajemnicy sceneria Podlasia, świat Szeptuch i ludowych wierzeń, emocjonalna, inspirowana regionem muzyka ilustracyjna autorstwa Bartosza Chajdeckiego oraz charakterystyczny główny bohater, w którym zakochali się widzowie.

Adam Kruk (w tej roli fenomenalny Michała Żurawskiego to niejednoznaczny w swoich wyborach, pełen sprzeczności, targany wewnętrznymi demonami komisarz policji. Próba zamknięcia historii z przeszłości i rozwiązania traum z dzieciństwa sprowadza go do Białegostoku, gdzie splot wydarzeń i zaangażowanie w lokalne śledztwa zatrzymują go na stałe. Na Podlasiu dochodzi bowiem do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk jest w stanie poświęcić wiele, by rozwiązać postawioną przed nim sprawę, czasami aż nazbyt.

Już od 1 grudnia pełen sezon (6 odcinków) KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU będzie dostępny w serwisie CANAL+ online na canalplus.com bez opłat. Pierwszy odcinek serialu obejrzeć można będzie także w YOUTUBE na kanale CANAL+ Polska.

SERIAL DOSTĘNY POD LINKIEM – KLIKNIJ

 

 

W CANAL+ online dostępny jest także drugi sezon KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI. Finałowa seria KRUK. JAK TU CIEMNO będzie miała premierę 9 grudnia zarówno w serwisie online, jak i na antenie CANAL+ PREMIUM.

W rolach głównych wystąpili m.in. Michał Żurawski, Marcin Bosak, Cezary Łukasiewicz, Katarzyna Wajda, Andrzej Zaborski, Anna Nehrebecka oraz Jerzy Schejbal.

TWÓRCY

Reżyseria: Maciej Pieprzyca („Jestem mordercą”)
Scenariusz: Jakub Korolczuk („Życie po życiu”)
Produkcja: Opus TV — Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł („Ida”)
Zdjęcia: Jan Holoubek („Rojst”, „Wielka woda”) i Witold Płóciennik (KLANGOR)
Muzyka: Bartosz Chajdecki („Czas honoru”)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *