"Piłka z góry" – nowy piłkarski program w Canal+ Sport (wideo)

Już w najbliższą niedzielę 16 września na antenie CANAL+ SPORT pojawi się „Piłka z góry” – nowy, cykliczny program poświęcony piłce nożnej. Prowadzącą będzie Daria Kabała-Malarz, która porozmawia o najważniejszych piłkarskich wydarzeniach ze znanymi dziennikarzami sportowymi.

 

W inauguracyjnej „Piłce z góry” gośćmi będą Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sport w Grupie Onet-RASP, Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty, Piotr Żelazny, zastępca kierownika działu sportowego Rzeczpospolitej oraz Jakub Polkowski, współtwórca kanału „Łączy nas piłka”.

„Myślę, że to propozycja, na jaką czekali nasi widzowie. Program, w którym bez zbędnego pośpiechu omówimy z naszymi gośćmi najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia. Program, w którym nie będziemy piłki traktować „z góry”, a w którym jedynie spojrzymy na nią z pewnego dystansu, czasem odkrywając pewnie nowe fakty. Dużo rozmów, zapewne sporo śmiechu, a i odrobina rywalizacji. Ale niech to pozostanie niespodzianką” – mówi prowadząca program dziennikarka nc+ Daria Kabała-Malarz.  

„Piłka z góry” będzie towarzyszyć widzom CANAL+ SPORT w niedzielne przedpołudnia. Godzinny program rozpocznie się o 10 i będzie realizowany na żywo w Panorama Sky Bar na 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott.

„Piłka z góry” będzie jednym z dwóch nowych programów poświęconych piłce nożnej na platformie nc+. W środę 19 września na antenie CANAL+ SPORT zadebiutuje „Witaj w klubie”. Serial dokumentalny poświęcony LOTTO Ekstraklasie, który przybliży widzom zawód piłkarza, pokaże klubowe zakamarki, a także ludzi, których na co dzień nie widać, a którzy mają do opowiedzenia mnóstwo ciekawych historii. Gospodarzem „Witaj w klubie” będzie Krzysztof Marciniak, który w środę zaprosi widzów na wizytę w Arce Gdynia.

Niedziela, 16 września
10:00 Piłka z góry; CANAL+ SPORT Prowadząca: Daria Kabała-Malarz
Środa, 19 września
18:30 Witaj w klubie; CANAL+ SPORT  Prowadzący: Krzysztof Marciniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *