Piłkarska Liga Narodów od 6 września w kanałach sportowych Polsatu

Od czwartku w kanałach sportowych Polsatu fanów piłki nożnej czeka prawdziwa uczta. Tylko w najbliższym tygodniu kibice będą mogli zobaczyć ponad 80 godzin transmisji na żywo z najciekawszych spotkań piłkarskiej Ligi Narodów. Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Włochami i towarzyski z Irlandią na żywo w najpopularniejszym kanale sportowym w Polsce – Polsacie Sport.

Pierwsze mecze startującej właśnie piłkarskiej Ligi Narodów będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News od 6 do 11 września. Reprezentacja Polski dzięki doskonałym wynikom osiąganym w ostatnich latach trafiła do dywizji A, gdzie w grupie A3 zmierzy się dwukrotnie z Włochami i Portugalią. Pierwszy wyjazdowy mecz Polaków z Włochami z Bolonii, będzie można obejrzeć w piątek 7 września z najlepszym komentarzem dziennikarzy Polsatu Sport.

Studio rozpocznie się już o godzinie 17.30, a spotkanie o 20:35. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek i Tomasz Hajto, który zaskakującymi ripostami zaskarbił sobie sympatię kibiców. W studio na stadionie Stadio Renato Dall’Ara swoimi opiniami podzielą się Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Artur Wichniarek. W studiu w Warszawie prócz obszernych materiałów reporterskich, przed i pomeczową analizę przedstawią: Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Reporterem podczas spotkania będzie Marcin Lepa.
Polsat Sport pokaże również towarzyskie spotkanie Polska – Irlandia 11 września z Wrocławia.

Podobnie jak podczas meczu z Włochami na kibiców czekać będzie 3 godzinne studio przedmeczowe i godzina pomeczowych analiz. Na stanowisku komentatorskim usłyszymy ponownie Mateusza Borka i Tomasza Hajtę, których we Wrocławiu wspierać będą Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Waldemar Prusik. W studiu w Warszawie prócz prowadzących Pauliny Chylewskiej i Tomasza Smokowskiego, zobaczymy Artura Wichniarka, Dariusza Wdowczyka i Dariusza Dziekanowskiego. Początek studia w Polsacie Sport o godzinie 17.30.

Kanały sportowe grupy Polsat pokażą na żywo najciekawsze mecze Ligi Narodów.

Polsat Sport będzie transmitował m.in. spotkania:

Anglia – Hiszpania 8.09.2018 godz. 20:35

Francja – Holandia 9.09.2018 godz. 20:35

Portugalia – Włochy 10.09.2018 godz. 20:35

Polsat Sport Extra:

Hiszpania – Chorwacja 11.09.2018 godz. 20:35

Polsat Sport News:

Islandia – Belgia 11.09.2018 godz. 20:35

Mecze skomentują m.in. Tomasz Smokowski, Tomasz Włodarczyk, Grzegorz Michalewski, Cezary Kowalski, Szymon Rojek czy Piotr Przybysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *