Platforma Canal+Sport w TV

„Piłkarze na podsłuchu” – Serial, jakiego jescze nie było w Canal+ online

CANAL+ wyprodukował serial, jakiego w światowej piłce nożnej jeszcze nie widziano. Tym razem ekipa CANAL+ towarzyszyła zawodnikom PKO BP Ekstraklasy w ramach produkcji pt. „Piłkarze na podsłuchu”. Premiera serialu już 19 listopada wyłącznie w CANAL+ online.

 

W pionierskim serialu zrealizowanym przez Macieja Klimka i jego ekipę: Mirosława Roka, Michała Siejaka, Adriana Dudę i Daniela Mazura usłyszymy zawodników z centrum boiskowych wydarzeń.

W serialu “Piłkarze na podsłuchu” widzowie pierwszy raz w historii będą mogli nie tylko zobaczyć, ale też usłyszeć komunikację zawodników na boisku w trakcie meczu, w przerwach i po zakończeniu spotkań. W produkcję zaangażowano około 70 piłkarzy z najlepszych klubów PKO BP Ekstraklasy.

Wyjątkowe w tej produkcji było to, że technologia pozwoliła nam na “podsłuchiwanie” równocześnie nawet 6 zawodników podczas jednego meczu. Nagrania tego, co mówią podczas spotkań zawodnicy prowadzone są od jakiegoś czasu w zawodowej lidze futbolu amerykańskiego NFL i cieszą się tam one olbrzymią popularnością nie tylko wśród kibiców. Nigdy wcześniej natomiast nie udało się tego zrobić w żadnej lidze piłkarskiej. CANAL+ i PKO BP Ekstraklasa będą w tej kwestii pionierami. mówi Maciej Klimek, reżyser serialu

Jak pokazał sukces serialu “Sędziowie”, widzowie są bardzo ciekawi tego, jak wygląda komunikacja na boisku, której nie słychać podczas transmisji meczów, jakie informacje przekazują sobie piłkarze, co mówią do sędziego, jakie wskazówki dostają od trenerów. W nowym serialu stawiamy właśnie na ten przekaz z murawy. Jestem przekonany, że od teraz odbiór meczów piłkarskich zmieni się radykalnie.dodaje Maciej Klimek

Lubimy robić coś, co wydaje się niemożliwe. Dzięki uprzejmości piłkarzy, trenerów i klubów udało nam się zrealizować serial wyjątkowy na skalę świata. Nie słyszałem, żeby w którejś lidze piłkarze zgodzili się do tego stopnia przybliżyć swoją grę kibicom. Wierzę, że “Piłkarze na podsłuchu” wprowadzą nową jakość i tak wysoko zawieszoną poprzeczkę przez długi czas trudno będzie przeskoczyć.stwierdził Michał Kołodziejczyk, dyrektor CANAL+ SPORT

Transmisje wszystkich meczów PKO BP Ekstraklasy dostępne są na sportowych antenach CANAL+, a także za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *