"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" i niezwykły konkurs w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów morskich przygód Jacka Sparrowa na premierowe seanse filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Z okazji tej premiery widzowie mogą wziąć udział w konkursie i wygrać fantastyczną wakacyjną nagrodę.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara, wydostają się z Devil’s Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść do kina Helios na film „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” od 25 maja do 23 czerwca 2017 roku i zrobić zdjęcie pod hasłem: „Mój statek piracki”. Najbardziej pomysłowe i kreatywne zgłoszenie zostanie nagrodzone fantastycznym rejsem po Morzu Śródziemnym. Autorzy dziesięciu wyróżnionych prac otrzymają zestawy niepowtarzalnych gadżetów z filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Szczegóły: www.helios.pl/zs_konkurs.

Bilety na najnowszą część kultowej serii „Piraci z Karaibów” są już dostępne
w przedsprzedaży we wszystkich kinach Helios (www.helios.pl/piraci_przedsprzedaz)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *