Pjongczang 2018: Igrzyska z komentatorami Polsatu Sport. 16.02.2018

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 rozgrywane są w dniach 9-25 lutego. Cyfrowy Polsat zapewnia polską oprawę komentatorską wydarzenia na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.
 
 
 

 
Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.
Kanały dostępne są na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.
Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.
Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.
Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji na dzień 16 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).

01:00 – Snowboard: cross mężczyzn finał
01:55 NA ŻYWO – Snowboard: cross kobiet kwalifikacje (Marta Gula, Michał Ligocki)
04:10 NA ŻYWO – Snowboard: cross kobiet finał (Marta Gula, Michał Ligocki)
05:25 – Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
06:00 – Hokej na lodzie mężczyźni (Grzegorz Michalewski, Marcin Ćwikła)
08:30 NA ŻYWO – Hokej na lodzie mężczyźni (Grzegorz Michalewski, Marcin Ćwikła)
08:55 – Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny par sportowych
11:10 – Curling: highlights (Piotr Merchelski)
11:55 NA ŻYWO – Narciarstwo dowolne: finał skoków akrobatycznych kobiet (Grzegorz Jędrzejewski, J. Krzysztof)
13:25 – Curling mężczyźni (Marcin Muras, Maciej Cesarz)
16:20 – Skeleton: 3. i 4. przejazd mężczyzn (Paweł Ślęzak, Michał Jakóbczyk)
18:30 – Curling mężczyźni (Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz)
21:15 – Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m kobiet (Marcin Lepa, Bartosz Pisarek)
22:40 – Narciarstwo dowolne: finał skoków akrobatycznych kobiet (Grzegorz Jędrzejewski, J. Krzysztof)

01:25 NA ŻYWO – Skeleton: 3. przejazd mężczyzn (Paweł Ślęzak, Michał Jakóbczyk)
03:10 NA ŻYWO – Skeleton: 4. przejazd mężczyzn (Paweł Ślęzak, Michał Jakóbczyk)
06:00 – Curling kobiety (Krzysztof Wanio, Maciej Cesarz)
09:05 – Narciarstwo alpejskie: super gigant mężczyzn
11:55 NA ŻYWO – Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m kobiet (Marcin Lepa, Sławomir Chmura)
13:40 – Hokej na lodzie mężczyźni (Grzegorz Michalewski, Marcin Ćwikła)
16:05 – Biegi narciarskie: 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn (Szymon Rojek)
18:10 – Curling: highlights (Krystian Sobierajski)
19:00 – Łyżwiarstwo figurowe: program krótki mężczyzn (Justyna Kostyra, Magdalena Tascher)
23:20 – Curling: highlights (Krzysztof Wanio)

01:00 – Curling: highlights (Krystian Sobierajski)
01:55 NA ŻYWO – Łyżwiarstwo figurowe: program krótki mężczyzn (Aleksandra Szutenberg, Mariusz Siudek)
06:50 NA ŻYWO – Biegi narciarskie: 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn (Marek Jóźwik)
12:10 NA ŻYWO – Skoki narciarskie: seria próbna (Michał Stolfa, Marek Jóźwik)
13:25 NA ŻYWO – Skoki narciarskie: kwalifikacje na dużej skoczni (Michał Stolfa, Marek Jóźwik)
14:45 – Ceremonia medalowa (Bożena Pieczko)
16:25 – Snowboard: cross kobiet kwalifikacje (Marta Gula, Michał Ligocki)
17:55 – Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
18:20 – Snowboard: cross kobiet finał (Marta Gula, Michał Ligocki)
19:30 – Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
20:00 – Skeleton: 1. i 2. przejazd mężczyzn (Paweł Ślęzak, Marta Orłowska)
21:40 – Skoki narciarskie: seria próbna (Michał Stolfa)
22:40 – Skoki narciarskie: kwalifikacje na dużej skoczni (Michał Stolfa)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *