PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa w TVP2

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa w 16. kolejce PKO Ekstraklasy? W TVP 2, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Transmisja od godz. 17:10.

 

 

 

 

Legia jest liderem tabeli, Pogoń zajmuje trzecie miejsce i traci zaledwie punkt do stołecznych. Zwycięzca tego spotkania na pewno zakończy 16. serię gier na pierwszym miejscu. Stawka jest zatem bardzo wysoka.

Przed przerwą na mecze reprezentacyjne, gracze Aleksandara Vukovicia prezentowali się znakomicie – wygrali cztery spotkania z rzędu, m.in. bardzo wysoko pokonali Górnik Zabrze (5:1) i Wisłę Kraków (7:0).

Z kolei Pogoń w ostatniej kolejce przełamała się po trzech meczach bez zwycięstwa i wygrała dość nieoczekiwanie w Gdańsku z Lechią 1:0.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30. Początek studia przedmeczowego w TVP2, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej od godz. 17:10. Gośćmi Jacka Kurowskiego będą Robert Podoliński i Maciej Szczęsny. Reporterem będzie Maciej Barszczak.

Z kolei w poniedziałek o godz. 20:05 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej początek magazynu PKO Ekstraklasy – GOL. Zobaczycie w nim skróty wszystkich spotkań 16. kolejki PKO Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa – 16.kolejka: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa

Sobota, 23 listopada 2019

Transmisja: TVP2, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport

Początek transmisji: godz. 17:10

Prowadzący studio: Jacek Kurowski

Goście w studiu: Robert Podoliński, Maciej Szczęsny

Reporter: Maciej Barszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *