Plan transmisji i rozpiska komentatorów na Platformie Canal+

W ten weekend widzowie CANAL+ obejrzą m.in. mecze 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, NBA All-Star Weekend 2020 oraz występ PGE Vive Kielce w Lidze Mistrzów VELUX EHF. Zachęcamy do zapoznania się z pełną weekendową rozpiską.

 

 

 

 

 

Plan transmisji 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy:

piątek, 14 lutego

17:30 Górnik Zabrze – Arka Gdynia, CANAL+ SPORT komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Cezary Olbrycht, gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Lechia Gdańsk – Piast Gliwice, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan

sobota, 15 lutego

14:40 ŁKS – Wisła Płock, nSport+ komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:10 Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, CANAL+ SPORT komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

19:30 Raków Częstochowa – Legia Warszawa, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

22:00 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Maciej Murawski

niedziela, 16 lutego

12:10 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

14:40 KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:00 Cracovia – Lech Poznań, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

19:30 Liga+Extra, CANAL+ prowadzący: Krzysztof Marciniak; goście: Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

21:00 Turbokozak, CANAL+ prowadzący: Bartek Ignacik; turbokozak: Janusz Gol; gość: Błażej Telichowski

poniedziałek, 17 lutego

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Marcin Baszczyński

Plan transmisji NBA All-Star Weekend

noc z piątku na sobotę, 14/15 lutego

03:00 Mecz Wschodzących Gwiazd, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

noc z soboty na niedzielę, 15/16 lutego

01:00 Konkursy, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński
studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski

goście specjalni: Piotr „Grabo” Grabowski – profesjonalny dunker, wicemistrz świata we

wsadach; Michał Górny – dziennikarz, Podcast SpecjalnyHubert Radke – ekspert CANAL+

noc z niedzieli na poniedziałek, 16/17 lutego

01:00 Mecz Gwiazd, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski

goście specjalni: Maciej Turowski, tzw. „dj Gambit” – dj reprezentacji Polski w

koszykówce; Mr.Buzzer – koszykarski influencer; Radosław Hyży – ekspert CANAL+

Druga część 26. kolejki Premier League

piątek, 14 lutego

20:55 Wolverhampton – Leicester, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

sobota, 15 lutego

13:25 Southampton – Burnley, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny

18:25 Norwich – Liverpool, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

niedziela, 16 lutego

14:55 Aston Villa – Tottenham, CANAL+ komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:25 Arsenal – Newcastle, CANAL+ SPORT komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

poniedziałek, 17 lutego

20:55 Chelsea – Manchester United, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

Plan transmisji 24. kolejki ligi hiszpańskiej

sobota, 15 lutego

12:55 Mallorca – Alaves, CANAL+ NOW komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

18:25 Villarreal – Levante, nSport+ komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

niedziela 16 lutego

11:55 Sevilla – Espanyol, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Athletic – Osasuna, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

20:55 Real Madryt – Celta Vigo, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Piotr Laboga i Tomasz Ćwiąkała

Plan transmisji 22. kolejki Bundesligi

piątek, 14 lutego

20:20 Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt, CANAL+ NOW komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

sobota, 15 lutego

15:25 Union Berlin – Bayer Leverkusen, CANAL+ SPORT 2 komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

Plan transmisji 12. kolejki Ligi Mistrzów VELUX EHF

sobota, 15 lutego

14:30 PGE Vive Kielce – FC Porto Sofarma, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Tkaczyk; studio: Piotr Karpiński

17:25 Elverum – Flensburg, CANAL+ NOW komentarz: Szymon Ratajczak, Zbigniew Kwiatkowski

niedziela, 16 lutego

16:55 MOL Pick Szeged – PSG, nSport+ komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *