NC+WAŻNE

Platforma nc+ rusza z ofertą „Elastyczny internet” (wideo)

Platforma nc+ wprowadza nową ofertę „Elastyczny internet” oraz obniża ceny za abonament telefoniczny „bez limitu”. Od dziś klienci posiadający ofertę TV mogą zakupić nc+ TELEFON w abonamencie już od 15,59 zł miesięcznie do końca roku, a za nc+ INTERNET płacić tylko za te miesiące, w których z niego skorzystali.
 
Nie korzystasz – nie płacisz!

W ramach nowej oferty „Elastyczny internet” abonenci nc+ za internet w danym miesiącu zapłacą tylko wtedy, gdy z niego skorzystają. W miesiącach, w których nie wykonano żadnego transferu danych, opłata za abonament automatycznie nie będzie  naliczana i klient nie będzie musiał zgłaszać tego faktu w biurze obsługi.
„Elastyczny internet” jest znakomitą propozycją dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z promocji na internet w nc+ nie czekając na zakończenie umowy z obecnym operatorem, ponieważ opłata za abonament w nc+ będzie naliczana dopiero od momentu rozpoczęcia korzystania z usługi.
Oferta elastyczna od nc+ będzie również idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie korzystają z internetu regularnie lub chcą łączyć się z siecią sporadycznie, np. w trakcie wyjazdu na wakacje czy podróży służbowych.
Ceny usług NC+ INTERNET w ofercie „Elastyczny internet” dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+
– Internet Elastyczny 10 GB –  19,99 zł/m-c
– Internet Elastyczny 35 GB  – 34,99 zł/m-c
– Internet Elastyczny 100 GB  – 59,99 zł/m-c
Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych. Usługa nc+ GO oferuje dostęp nawet do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz bogatej biblioteki tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie.
Oferta „Elastyczny internet” jest dostępna dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dowolny pakiet telewizji lub nowych abonentów którzy zakupią nc+ INTERNET razem z telewizją na 24 miesiące. Oferta nie dotyczy usług dodatkowych, opłaty aktywacyjnej i rat za sprzęt.

 

 
nc+ TELEFON

Oferta nc+ TELEFON pozwala bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne. Nowi klienci telewizji nc+ oraz abonenci nc+ posiadający telewizję lub pakiet telewizji z internetem mogą od dziś dokupić nc+ TELEFON na 24 miesiące już od 15,59 zł miesięcznie do końca roku w ramach urodzinowej promocji CANAL+ (potem 19,99 zł miesięcznie).  Klienci mogą również dodatkowo dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Więcej szczegółów na temat nowej oferty i warunki promocji można znaleźć pod adresem: www.ncplusinternet.pl
 
 

Jeden komentarz do “Platforma nc+ rusza z ofertą „Elastyczny internet” (wideo)

  • Chcieliby zrobić coś na podobieństwo Plusa, ale widać ewidentnie, że nie mają czym. Grunt, że czerpią z dobrego wzorca, to im na pewno można zapisać na Plus.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *