Play NEXT to nowa oferta od Play (wideo)

Play zawsze stawia na proste i innowacyjne rozwiązania. Od dziś – 25 października – operator wprowadza na rynek aplikację mobilną w której jest cała sieć.

 

 

Jak to działa?

W Polsce usługi w formie subskrypcji stają się coraz popularniejsze. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji można obecnie zamówić jedzenie, wybrać ulubiony film czy też muzykę. Czemu zatem nie pójść o krok dalej i kupić ofertę od operatora?

Dzięki nowej ofercie Play NEXT – klient nie będzie musiał podpisywać umów na długie miesiące, załatwiać spraw w salonie, czy przez telefon z konsultantem. Wszystko to zrobi w aplikacji za pomocą kilku kliknięć.

Aplikację wystarczy pobrać z AppStore lub Google Play i już można cieszyć się wygodą tego rozwiązania. W kilku prostych krokach klient ma możliwość przeniesienia swojego dotychczasowego numeru lub w prosty sposób wygenerować nowy.

Po dodaniu karty płatniczej do konta i włączeniu subskrypcji, wystarczy już tyko zamówić kartę SIM, którą można odebrać w salonie albo od kuriera w dowolnym miejscu.

 

 

Co jeszcze jest w stanie zaoferować nam Play Next?

Rachunki, płacą się same – wystarczy podpiąć kartę płatniczą, a rachunki będą płacić się same.

Brak długoterminowych umów – z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Bez okresu wypowiedzenia. Bez kar i dodatkowych opłat.

Obsługa dostępna 24/7 – Nie trzeba czekać na infolinii ani stać w kolejkach. Wszystkie problemy rozwiązywane są za pomocą chatu.

Co dostanę w ramach Play NEXT i ile to kosztuje?

W ramach miesięcznej subskrypcji klient otrzymuje co miesiąc nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, pakiet UE oraz aż 50 GB internetu. Cena subskrypcji to 45 zł/mies.

Operator daje możliwość wypróbowania Play NEXT nawet do 6 miesięcy za darmo !!!!

Wystarczy przenieść swój numer z innej sieci do Play Next, aby korzystać z subskrypcji przez 6 miesięcy za darmo. Jeżeli klient nie chce przenosić swojego numeru, może wybrać nowy numer, otrzymując aż 3 miesiące za darmo…..a to wszystko bez umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *