MediaPlay Now TVPolecane

Play obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO

PLAY obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV z 25 PLN na 20 PLN miesięcznie. Teraz klienci PLAY, nawet podróżując po Europie, będą mogli oglądać ulubione produkcje HBO taniej i bez utraty danych!

 

 

Osoby, które już korzystają w Play z pakietu obejmującego kanały HBO i HBO GO,  od kolejnego cyklu billingowego zapłacą za niego taniej, czyli 20 PLN. Nowi użytkownicy mogą go włączyć w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl lub poprzez TV BOX i wypróbować bez opłat przez: 30 dni w przypadku użytkowników PLAY NOW, aż 90 dni  – jeśli podpisali umowę w ofercie PLAY NOW TV z TV BOX.

Po okresie bezpłatnym każdy klient może zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać w obniżonej cenie 20 zł. Cena obejmuje zarówno dostęp do treści HBO w PLAY NOW, jak i możliwość oglądania ich w aplikacji HBO GO.

W przypadku PLAY NOW dodatkową wartością jest nielimitowana transmisja danych, ponieważ podczas GB zużyte w ramach tej aplikacji nie pomniejszają pakietu GB klienta.

Wszyscy fani rozrywki będą mogli taniej oglądać hity filmowe prosto z kina („Venom”, „Holmes i Watson”), kultowe seriale („Wielkie kłamstewka”, „Czarnobyl”, „Opowieść Podręcznej”) oraz produkcje dla dzieci („Hotel Transylwania 3”„Młodzi Tytani. Akcja!”, „Krzysiu, gdzie jesteś?”), gdzie chcą i kiedy chcą, w zależności od potrzeb na różnych urządzeniach mobilnych (telewizor, laptop, tablet czy smartfon). Wszystko to bez obaw o zużycie pakietu GB.

Nie tylko na terenie Polski, ale także klientom podróżującym po terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, PLAY pozwala cieszyć się najlepszą jakością oglądania, dzięki HBO GO w PLAY NOW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *