Plotek.pl najlepszym serwisem show-biznesowym na platformie YouTube

Plotek.pl to jeden z najczęściej czytanych polskich serwisów o gwiazdach i celebrytach. Jest także najpopularniejszym serwisem w tej kategorii na platformie YouTube – treści tworzone przez dział wideo i redakcję Plotek.pl subskrybuje już ponad 52 tys. internautów, a najchętniej oglądanym formatem jest program „Koło Plotka”.
 
Na swoim kanale na YouTube Plotek.pl prezentuje zarówno materiały wideo znane z serwisu – m.in. wywiady z gwiazdami, jak i formaty tworzone specjalnie z myślą o platformie. Dużą popularnością cieszy się m.in. cykl „Koło Plotka”, czyli program, w którym zaproszeni celebryci lub influencerzy muszą zmierzyć się z wylosowaną przez siebie kategorią – pytaniem, wyznaniem lub zadaniem przygotowanym przez redakcję. Dotychczas wystąpili w nim m.in. Doda, Joanna Przetakiewicz, Michał Wiśniewski czy Piotr Czaykowski. Nowe odcinki dostępne są na platformie YouTube w każdy piątek o godz. 10:00.
– Proponujemy naszym użytkownikom różnorodne materiały wideo, dopasowane do platformy, na której chcą je oglądać. W tym także tkwi sukces cyklu „Koło Plotka” – stawiamy na lekką rozrywkę, a do programu zapraszamy nie tylko celebrytów, ale także youtuberów i influencerów. Pracujemy również nad kolejnym formatem tworzonym z myślą o serwisie YouTube – mówi Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna Plotek.pl.
W listopadzie br. Plotek.pl był drugim serwisem w kategorii „Plotki, życie gwiazd” pod względem liczby użytkowników w zestawieniu Gemius/PBI. Serwis odwiedziło 4,35 mln użytkowników (RU), którzy wykonali w nim 92 mln odsłon. Materiały wideo w serwisie obejrzano aż 4,4 mln razy. Plotek.pl jest także najpopularniejszym serwisem w swojej kategorii na urządzeniach mobilnych, w listopadzie br. w ten sposób stronę przeglądało aż 2,62 mln użytkowników (RU)*.
Plotek.pl to jedna z najpopularniejszych polskich stron o show-biznesie, która dostarcza internautom najświeższe informacje o gwiazdach z pierwszych stron gazet, wywiady, zdjęcia i ekskluzywne materiały wideo. W ubiegłym roku serwis odświeżył layout, a także wprowadził nowe, innowacyjne formaty takie, jak rozmowy na żywo z celebrytami czy quizy z gwiazdami. Większość użytkowników serwisu wyświetla treści Plotek.pl za pośrednictwem smartfonów, a także w aplikacjach mobilnych – Plotek.pl i Gazeta.pl LIVE dostępnych na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows Phone.
* źródło danych: badanie Gemius/PBI, listopad 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *