Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku

Polkomtel sp. z o.o., operator sieci Plus, wygrał przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu w Białymstoku. W ramach dwuletniego kontraktu, który będzie obowiązywał od 1 stycznia przyszłego roku, Plus dostarczy 11932,88 MWh. Energia elektryczna będzie dostarczana do punktów poboru zlokalizowanych na terenie miejscowości Białystok, Trzcianne, Michałowo, Stare Juchy i Bielsk Podlaski.
 
„Prąd od Plusa” to atrakcyjna stawka za zużyte kWh oraz gwarancja stałej ceny przez całą długość umowy. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów biznesowych z kategorii zarówno dużych firm, małych przedsiębiorstw, czy SOHO, jak również dla klientów indywidulanych, a sama zmiana dotychczasowego sprzedawcy odbywa się sprawnie i bez przerw w dostawie energii elektrycznej.
Polkomtel posiada Certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią potwierdzający przystąpienie przez operatora sieci Plus do Kodeksu „Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej”. Uzyskanie przez Plusa pozytywnego wyniku bardzo szczegółowego audytu gwarantuje klientom, którzy skorzystają z jego oferty energii elektrycznej, przejrzyste i jasne warunki współpracy.
Więcej o ofercie Prąd od Plusa dla firm można znaleźć na https://www.plus.pl/b2b/energetyka.

2 myśli na temat “Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku

 • 11 grudnia 2017 o 18:48
  Permalink

  A to ciekawa informacja. Ogólnie na pewno można już zauważyć, że Białystok ważny jest dla Plusa, bo już jakiś czas temu założył tam internet lte Advanced z prędkością 500 Mb/s.

  Odpowiedz
 • 12 grudnia 2017 o 14:53
  Permalink

  A też właśnie z tym Białystok kojarzyłem, że Plus zrobił u nich całkiem całkiem ten net mobilny i chyba nikt nie ma tam teraz szybszego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *