Płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami z „Gazetą Wyborczą”

Wtorkowe i środowe wydanie „Gazety Wyborczej” (18 i 19 grudnia br.) będzie można kupić wraz z płytami CD z kolędami i pastorałkami w wykonaniu polskich artystów: Alicja Majewskiej, Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego.

 

Oprócz tradycyjnych utworów takich, jak m.in. „Dzisiaj w Betlejem” i „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, na płytach znalazły się również autorskie kolędy, zaaranżowane przez wybitnego kompozytora Włodzimierza Korcza, do których teksty napisali Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Wojciech Kejne oraz Ernest Bryll.

Płyty CD z kolędami i pastorałkami ukażą się we wtorek – 18 grudnia br. i w środę – 19 grudnia br. wraz z „Gazetą Wyborczą”. Cena dziennika oraz jednej płyty to 12,99 zł. Dodatki będzie można również kupić na  Kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00.

Patronat medialny nad wydaniami „Gazety Wyborczej” z płytami CD objęły Radio Pogoda oraz magazyn „Co Jest Grane 24”.

Wtorkowy i środowy numer dziennika wspiera kampania promocyjna w telewizji (TVN, Polsat i stacje tematyczne) oraz autopromocja w papierowym wydaniu, serwisie Wyborcza.pl i mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *