Na początku 2018 r. Nicktoons wchodzi do Polski

Na początku 2018 roku portfolio Viacom International Media Networks Polska powiększy się o nowy kanał dziecięcy – Nicktoons, nadający przez całą dobę treści w wersji HD. Nicktoons zastąpi Nickelodeon HD i będzie kierowany do dzieci w wieku od 4 do 10 lat – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
 

 
Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, VIMN Polska poszerza swoją portfolio o nowy kanał dla dzieci aby jak najlepiej uzupełnić ofertę programową. Do tej pory Viacom posiadał trzy stacje dla dzieci: skierowany do najmłodszych (2-6 lat) Nick Jr., Nickelodeon (4-15 lat) oraz Nickelodeon HD (4-12 lat).
Kanał Nickelodeon HD wystartował w Polsce w październiku 2011 roku. Stacja ma inną ramówkę niż nadający w SD Nickelodeon.
Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, na początku 2018 roku nowy kanał Nicktoons zastąpi Nickelodeon HD, a jego program będzie kierowany dzieci w wieku 4-10 lat.
Nicktoons emituje program w jakości HD przez całą dobę. W ramówce znajdą się najpopularniejsze i animacje z sieci Nickelodeon, takie jak m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Bunsen, ty bestio!” czy „Wojownicze Żółwie Ninja”.
Nicktoons jest obecnie dostępny na 24 rynkach na całym świecie, mi.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Japonii i Turcji. Kanał zadebiutuje w Polsce w pierwszych miesiącach 2018 roku.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *