Podsumowanie Ligi Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport

W sobotę o godzinie 13.00 w Polsacie Sport wyemitujemy kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7strefa! Głównym tematem programy będą występy polskich drużyn w europejskich pucharach.
 

 
W sobotnim magazynie #7strefa gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Tomasz Karasiński – sekretarz generalny PZPS oraz Wojciech Drzyzga – ekspert Polsatu Sport.
W programie podsumujemy występy polskich drużyn w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV. Sprawdzimy m.in. co o swoim kolejnym rywalu – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, sądzi trener VfB Friedrichshafen – Vital Heynen.
Czy gra w europejskich pucharach jest opłacalna finansowo dla polskich drużyn? Zapytamy o to prezesa ZAKSY Sebastiana Świderskiego oraz prezesa PGE Skry Bełchatów – Konrada Piechockiego.
Siatkarzy reprezentacji Polski juniorów odwiedził w Spale Adrian Brzozowski. W magazynie zaprezentujemy rozmowy z nowym selekcjonerem Mariuszem Sordylem oraz młodymi siatkarzami.
Zapowiemy mecz PlusLigi: Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn, który będzie transmitowany w Polsacie Sport od godziny 14.45.
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport: sobota 24 marca – początek o godzinie 13.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *