Podsumowanie siódmego tygodnia Big Brother

Siódmy tydzień w Domu Wielkiego Brata to czas podziałów na grupy, niespodzianek, ale też randek i miłości. Wydawałoby się, że pod odejściu z programu Łukasza sytuacja wróci do normy, jednak echo tego wydarzenia rozbrzmiewało jeszcze dłuższy czas i było zarzewiem kilku konfliktów.

 

Podgrupy, które utworzyły się w Domu Wielkiego Brata, stały się bardzo wyraźne. Nie ma wątpliwości, że dla uczestników nadszedł trudny czas. Po dziubkach nie ma już śladu, a zastąpiły je prawdziwe emocje, które coraz częściej stają się tematem rozmów w Pokoju Zwierzeń. W niedzielę Kuba i Angelika dostali od Wielkiego Brata szansę przyznania immunitetu jednej, wybranej przez nich osobie. Podjęli jednomyślną decyzję, wskazując Magdę Zając. Nominacje zakończyły się niepomyślnie dla Kasi (5 głosów), Kuby (4 głosy), Justyny (4 głosy) i Angeliki (4 głosy). Oleh obiecał wcześniej Radkowi, że jeśli zostanie w programie, to ogoli głowę na łyso i dotrzymał obietnicy. Po suto zakrapianej imprezie między Angeliką i Igorem zaiskrzyło i pierwszy raz w tej edycji show mieliśmy do czynienia z pocałunkiem. Niestety, nie wybuchł między nimi płomienny romans, a zarówno Angelika, jak i Igor określili pocałunek jako przyjacielski.

Łukasz odpadł z programu.

W niedzielny wieczór program opuścił Łukasz. Był uczestnikiem, który od początku budził wiele emocji, ale też osobą bardzo wrażliwą i przyjacielem Madzi, Justyny i Kasi. Łukasz wspierał dziewczyny w trudnych momentach i był powiernikiem ich tajemnic i rozterek. Zanim opuścił program, w szczerej rozmowie podczas wspólnego ogniska powiedział każdemu z uczestników, jaka cecha go drażni. Madzia denerwowała go niefrasobliwością, Izie nigdy nie uwierzył, że nie widziała wysokiej ceny papierosów podczas robionych przez nią zakupów. Kuba był dla niego zbyt gwałtowny i narwany, a w Radku wyczuwał ciągłe zdenerwowanie i napięcie, które odpychało go od niego. Justyna zdecydowanie za dużo mówiła, a Angelika robiła dramy o sprzątanie. Kasia natomiast wydawała się od początku spłoszona i zagubiona, a do tego za mało przejrzyście się wyrażała, co powodowało konflikty. Dwie osoby z całego grona nie otrzymały komentarza na temat swojego zachowania lub osobowości, a były nimi Bartek oraz Magda Zając. Odejście Łukasza wzbudziło w niektórych osobach poczucie głębokiego smutku. Justyna powiedziała, że był jedyną osobą, z którą mogła pogadać, kiedy coś ją martwiło. Kasia zwierzyła się Wielkiemu Bratu, że dla niej to jest koniec jakiejś ery w programie Big Brother. Madzię bardzo zmartwiło odejście Łukasza, bo był jej najbliższym przyjacielem i spędzali razem dużo czasu.

Podziały w Domu Wielkiego Brata.

Wielki Brat, chcąc zaradzić rodzącym się podziałom, wymyślił zadanie, do którego zaangażował Radka i Justynę, rozdając im role kucharzy dla przeciwstawnych grup. Justyna miała ugotować obiad dla pato gangu, a Radek dla gangu słodziaków. Igor i Kasia, którzy byli oceniającymi ich potrawy, nie kryli pozytywnego zaskoczenia walorami przygotowanych dań. Zadanie skończyło się wspólnym posiłkiem. Czy to wystarczy, żeby pogodzić ze sobą grupy?

Niespodziewany, nowy uczestnik show.

Już w niedzielę podczas programu live dowiedzieliśmy się, że do Domu Wielkiego Brata wejdzie nowy uczestnik. Ku zaskoczeniu tą osobą okazał się chłopak Justyny – Paweł. Dla Justyny, która w ostatnim czasie przeżyła wiele rozterek i była bardzo smutna ze względu na brak życzeń świątecznych właśnie od swojego chłopaka, było to prawdziwe zaskoczenie. Paweł dołączył do programu we wtorek. Wszyscy byli bardzo zdziwieni, że to właśnie jego, Wielki Brat wybrał jako nowego uczestnika. W rozmowie z Wielkim Bratem Justyna powiedziała, że ciężko jej uwierzyć, że są razem po kilkutygodniowej rozłące. Oboje bardzo za sobą tęsknili i czują się wspaniale, mogąc znowu być razem. Paweł na razie jest pod dużym wrażeniem wejścia do programu i próbuje wybadać grunt. Wszystko wskazuje na to, że Paweł może sporo namieszać w Domu Wielkiego Brata. Czekamy na więcej!

Wielki Brat rozlicza złe zachowanie.

Wielki Brat poważnie wziął się za niektórych uczestników. Na cenzurowanym znaleźli się: Kuba, Igor i Oleh. Kuba, który nie szczędził bardzo mocnych słów w stosunku do Kasi i źle się o niej wyrażał, po reprymendzie od Wielkiego Brata przeprosił ją przy wszystkich mieszkańcach. Wielki Brat podjął decyzję, że za „rzucanie mięsem”, ordynarne i wulgarne zachowanie w stosunku do innych uczestników programu Kuba, Igor i Oleh poniosą karę, która dotknie wszystkich mieszkańców. Muszą oddać mięso oraz wszystkie produkty mięsne, które znajdują się w kuchni.

Zadania siódmego tygodnia.

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Najnowsze zadanie przekazane przez Wielkiego Brata wywołało dużo emocji. Iza i Madzia stały się żywymi bateriami. Co to oznacza? Dziewczyny otrzymały specjalne urządzenia, które muszą nosić w dzień i w nocy na prawym udzie. Mogą je ściągnąć jedynie podczas kąpieli. W ramach zadania wszyscy mieszkańcy będą mogli korzystać z aplikacji, która zasilana jest właśnie ludzkimi bateriami. Używanie aplikacji odbywa się pojedynczo, po wezwaniu przez Wielkiego Brata do Pokoju Multimedialnego. Każdorazowe użycie aplikacji wiąże się ze spadkiem mocy baterii. Dodatkowo moc baterii spada o 10% co cztery godziny. W jaki sposób dziewczyny się o tym dowiedzą? Każdy spadek mocy odczują dosłownie na własnej skórze.
Urządzenie, które zainstalowały na udach porazi je prądem. W tym tygodniu indywidualne zadanie otrzymał także Bartek, który podczas zorganizowanego przez Wielkiego Brata silent disco, usłyszał w słuchawkach informację przeznaczoną tylko dla niego. Co to było? Bartek jako jedyna osoba z Domu Wielkiego Brata może nominować kogoś do wyjścia z programu. Przez kolejne kilka dni ma się bacznie wszystkim przeglądać i wybrać jednego uczestnika, którego chciałby wyeliminować. Bartek nie poznał jednak całej prawdy. Wielki Brat przekazując mu tajne zadanie, jednocześnie poinformował o tym wszystkich pozostałych mieszkańców i ogłosił, że kogo nominuję Bartek, ten otrzyma immunitet przy kolejnych niedzielnych nominacjach. Bartek wzburzony wejściem Pawła do programu, prawie natychmiast zadecydował, że to jego nominuje, a tym samym Paweł stał się nietykalny.

Madzia i Oleh na randce.

Od początku programu Oleh ma dużą słabość do Madzi. Podczas opowieści o sobie zadeklarował jednak, że bardzo kocha swoją obecną dziewczynę i marzy o ponownym spotkaniu. Serce nie sługa i uczucie do Madzi najwyraźniej pokonało dzielącą go z dziewczyną odległość. Co prawda miał chwilę zwątpienia, kiedy do Domu Wielkiego Brata weszła Angelika. Szybko jednak powrócił do swojego pierwszego obiektu westchnień, gdy zauważył, że nowa uczestniczka skierowała swoje zainteresowanie w stronę Igora. Od tej pory Olehem targały silne emocje. Co na to Madzia? Nie wie, co ma począć z uczuciem młodszego od niej kolegi. Na tym jednak historia Madzi i Oleha się nie kończy. Oleh korzystając z aplikacji, wybiera randkę z Madzią w Sekretnym Pokoju. Widać, że chłopak ma poważne zamiary i cierpi, że nie może być z nią naprawdę blisko. Madzia wydaje się spłoszona tą sytuacją i mimo wszystko stara się zachować dystans. Czy Madzia odwzajemni uczucie Oleha?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *