Sieci kabloweWAŻNE

Podwójne okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii

11 września pojawiło się nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii. Zadowoleni będą miłośnicy kina oraz filmów dokumentalnych.

 

 

 

Netia konsekwentnie, wspólnie z nadawcami, organizuje kolejne tzw. okna otwarte, dzięki którym użytkownicy Telewizji Osobistej mogą zapoznać się z kontentem wybranych kanałów. Tym razem przygotowane zostały aż dwa okna otwarte: FilmBox Premium(będzie dostępny od 11 do 24 września) oraz CANAL+ DISCOVERY HD (dostępny bez dodatkowych opłat od  11 września do 11 października br.).

Filmbox Premium (kanał 169) jest to dwudziestoczterogodzinny kanał obecny na polskim rynku od 2007 roku. Można na nim znaleźć najnowsze filmy oraz hity kinowe z ostatnich lat. Wszystkie filmy nadawane są w polskiej wersji językowej: z lektorem lub napisami.

Drugim kanałem jest CANAL+ DISCOVERY HD (kanał 167) – pierwszy w Polsce dokumentalny kanał premium, który nie emituje reklam. Powstał specjalnie z myślą o polskim rynku telewizyjnym. Stacja emituje tylko premierowe, nie pokazywane w innych telewizjach filmy i seriale dokumentalne, w tym polskie programy przygotowane specjalne na antenę CANAL+ DISCOVERY. Hitami są m.in. „Stadiony świata według Erica Cantony”, „Niebezpieczne szlaki Chin” oraz „Polscy szpiedzy”.

Telewizja Osobista Netii to obecnie aż 209 kanałów w tym 117 w HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Przy zakupie oferty można otrzymać Giganagrywarkę, która umożliwia m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift, oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *