Podwyżki w Cyfrowym Polsacie jeszcze tej jesieni

Jeszcze w tym roku Grupa Cyfrowy Polsat wprowadzi podwyżki cen swoich usług. Na podano natomiast konkretnej daty, od kiedy miałyby obowiązywać nowe cenniki, nadal trwają prace nad platformą bilingową. – Podjęliśmy decyzję, że będą zmiany w ofercie jeszcze w tym roku – Maciej Stec, wiceprezes ds. strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

 

 

 

 

 

– Podjęliśmy decyzję, że będą zmiany w ofercie jeszcze w tym roku skomentował Maciej Stec podczas konferencji wynikowej Grupy za trzeci kwartał.

Podwyżki miały obowiązywać od jesieni – od czasu, kiedy Cyfrowy Polsat uruchomi nowe systemy IT i sprzedaży. Prace nad platformą bilingową nadal jednak trwają, stąd ceny dla klientów jeszcze się nie zmieniły.

– Rzeczywiście pracujemy bardzo intensywnie nad zakończeniem tego procesu. Jest to bardzo skomplikowany projekt na skalę nie tylko europejską. Jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie, a jak w każdym projekcie zbliżamy się do samej końcówki i wtedy pojawia się sporo pytań. (…) Nie możemy sobie pozwolić na to, że oddamy ten system, a będzie nieprzetestowany w 100 procentachtłumaczył Mirosław Błaszczyk, prezes Cyfrowego Polsatu.

Dodał, że wcześniej zarząd nie deklarował konkretnego terminu wprowadzenia zmian w cenach usług Grupy.

– Mówiliśmy, że zmiana w jakichkolwiek ofertach jest trudna w realizacji z uwagi na ten projekt stwierdził Błaszczyk.

źródło: Wirtualnemedia.pl

2 thoughts on “Podwyżki w Cyfrowym Polsacie jeszcze tej jesieni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *