“Pogoda na miłość!” w Radiu Pogoda

Luty 2022 r. w Radiu Pogoda upływa pod znakiem miłości. Zespół stacji zachęca wszystkich do udziału w walentynkowej edycji “Koncertu życzeń Radia Pogoda” oraz rozdaje m.in. bilety do kina na filmowe randki. Oprócz tego w specjalnej akcji “Pogoda na miłość” redakcja przedstawia romantyczną historię swoich słuchaczy, którzy zaręczyli się na potańcówce Radia Pogoda, zachęcając innych do przesyłania swoich miłosnych opowieści i wskazania kojarzących się z nimi piosenek.

 

W styczniu 2020 r. na potańcówce Radia Pogoda w Poznaniu odbyły się spontaniczne oświadczyny, a następnie zaręczyny pary słuchaczy stacji – Katarzyny i Michała. Finałem tej historii będzie wizyta na ślubie pogodnej Młodej Pary wysłanników Radia Pogoda, którzy zrelacjonują go w mediach społecznościowych rozgłośni.

– To wyjątkowe wydarzenie z życia naszych słuchaczy, ale i całej redakcji Radia Pogoda – fakt, że zakochani chcą dzielić z nami swoje najbardziej romantyczne chwile, dodaje nam skrzydeł! Zainspirowani tą historią i chcąc zaangażować pozostałych naszych odbiorców, postanowiliśmy rozsiewać miłość na całą Polskę i to przez cały miesiąc! zapewnia szefowa stacji Agata Jońska. 

Dlatego w lutym br. Radio Pogoda w akcji “Pogoda na miłość!” zachęca wszystkich do podzielenia się swoimi miłosnymi historiami oraz piosenkami, które nieodłącznie się z nimi kojarzą. Redakcja czeka także na wskazówki dla nowożeńców i wszystkich zakochanych, jak najlepiej wspólnie iść przez życie oraz szczere odpowiedzi, czym dla odbiorców rozgłośni jest prawdziwa miłość. Swoje historie i opinie można przesyłać przez specjalny formularz na stronie internetowej radiopogoda.pl.

Najciekawsze będzie można usłyszeć na antenie do końca lutego.

Oprócz tego pod znakiem miłości rozgrywane są wyjątkowe konkursy i plebiscyty Radia Pogoda. Do wygrania są m.in. zestawy gier planszowych oraz bilety do kina na filmowe randki.

W najbliższy weekend na antenie pojawi się też specjalna edycja “Koncertu życzeń w Radiu Pogoda”. Walentynki od słuchaczy stacji osobiście będzie przekazywać Robert Janowski – w sobotę 12 lutego i niedzielę 13 lutego między godz. 10:00 a 15:00. Miłosne wyznania można już przesyłać na radiopogoda.pl.

Natomiast 25 lutego stacja zorganizuje na antenie potańcówkę z piosenkami weselnymi pod hasłem “I żyli długo i szczęśliwie”.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *