Radio

Pogodny wrzesień tylko z Radiem Pogoda

Od 1 września 2021 r. Radio Pogoda będzie nadawać programy z jesiennej ramówki. Znalazły się w niej nowe propozycje dla słuchaczy, jak zabawa “Po jednej nutce w Radiu Pogoda” prowadzona przez Roberta Janowskiego czy konkurs dla dziadków i wnucząt “Pogodne pokolenia”, a także znane i lubiane audycje, które powrócą na antenę po wakacyjnej przerwie.

 

W nowej, jesiennej ramówce Radia Pogoda znalazły się aż dwie propozycje z Robertem Janowskim w roli gospodarza. Od poniedziałku do piątku słuchacze będą mogli wziąć udział w nowej zabawie “Po jednej nutce w Radiu Pogoda” – Robert Janowski zaśpiewa na antenie króciutkie fragmenty piosenek, a zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie ich tytułów. Zabawa potrwa od 9:00 do 17:00, a jej laureaci otrzymają gadżety radiowe.

Robert Janowski poprowadzi również “Koncert życzeń w Radiu Pogoda”. W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 – 15:00 będzie rozmawiał ze słuchaczami oraz przekazywał ich życzenia i pozdrowienia.

Nową antenową zabawą stacji będą też „Pogodne pokolenia w Radiu Pogoda”. Redakcja zaprasza do wspólnej zabawy babcie, dziadków i wnuczęta, którzy – zgłaszając się do zabawy – będą opisywać, co najbardziej lubią robić razem. Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu zespół Radia Pogoda wybierze parę, do której zadzwonią w porannym programie stacji Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer. Będą sprawdzać, co dziadkowie wiedzą o świecie wnucząt i na odwrót. W zabawie można zdobyć nagrody, które pozwolą miło spędzić czas obu pokoleniom – bilety do kina czy gry.

We wrześniu na antenę Radia Pogoda powróci program dziennikarki medycznej Ewy Podolskiej “Szlachetne zdrowie”. Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 12:30.

Do ramówki stacji powrócą też “Pogodny Poranek” z gospodarzami Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem, “Najpiękniejsze melodie” Jakuba Mędrzyckiego oraz “Pogodne Popołudnie” Łukasza Szaciłowskiego.

Natomiast po godzinie 20:00 – w ramach programu „Powieść Radia Pogoda” – stacja kontynuować będzie emisję audiobooka książki Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”. Czyta Wojciech Masiak.

Jesienną ramówkę Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. – w tym roku obchodzi swoje 5. urodziny. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *