DVB-TMediaZapowiedzi TV

“Pogromcy poniedziałków”, czyli listopad w Stopklatce

Kobiety ich kochają, mężczyźni podziwiają. Muskularni, charyzmatyczni i niepokonani. W listopadowe poniedziałki na antenie Stopklatki ponownie zagoszczą najwięksi twardziele Hollywood m.in: Jean Claude van Damme, Steven Seagal, Dolph Lundgren, Jason Statham, Chuck Norris i Nicolas Cage.

 

Mocnych wrażeń dostarczy widzom film „Obrońca”, którego fabuła odsłania kulisy zwalczania terroryzmu w Stanach Zjednoczonych. Działania służb skupiają się wokół wroga numer jeden, czyli przywódcy islamskich fundamentalistów Mohameda Jamara (Geoffrey Burton). Ten jednak od miesięcy skutecznie ukrywa się, a jego siatka terrorystyczna sprawnie działa. Wszelkie akcje muszą być dobrze przemyślane i zaplanowane, bo jego śmierć może tylko zaognić sytuację. Na straży bezpieczeństwa amerykańskiej delegacji stoi elitarna jednostka, dowodzona przez byłego komandosa Lance’a Rockforda (Dolph Lundgren).

Wieczorną rozrywkę zapewni widzom „Samotny wilk McQuade” z Chuckiem Norrisem
w roli głównej. Zdaniem krytyków i wielu odbiorców jest to najlepszy film z jego udziałem. J.J. McQuade, stróż prawa w Teksasie, rozpoczyna walkę z handlarzami bronią, którzy nie tylko porwali wojskową ciężarówkę, ale i jego nastoletnią córkę. Mężczyzna będzie musiał stoczyć pojedynek twarzą w twarz z szefem organizacji przestępczej, a zarazem mistrzem w sztukach walki, Rawleyem Wilkesem (David Carradine).

W listopadzie Stopklatka pokaże także „Szyfry wojny”, amerykańską superprodukcję opartą na mało znanych faktach z czasów II wojny światowej. Film łączy widowiskowe sceny batalistyczne z przejmującym dramatem wojennym. Podczas walk na Pacyfiku Amerykanie wykorzystują Indian z plemienia Navajo jako szyfrantów. Ich język jest podstawą niezrozumiałego dla Japończyków kodu. Oficer Joe Enders (w tej roli Nicholas Cage) ma ochraniać jednego z Indian. Bezwzględny żołnierz piechoty morskiej ma za sobą traumatyczne przeżycia – poświęcił oddział, by wykonać rozkaz utrzymania placówki. Towarzysząc szyfrantowi Benowi Yahzee (Adam Beach), ma za wszelką cenę strzec tajemnicy kodu.

Wśród znakomitych premier miesiąca pojawi się także film „Adrenalina”. Chev Chelios (Jason Statham) to płatny zabójca który zamierza porzucić swoją profesję i rozpocząć nowe życie ze swoją dziewczyną Eve. Pewnego ranka budzi go telefon, a głos w słuchawce oznajmia mu, że kiedy spał została mu wstrzyknięta trucizna i ma zaledwie godzinę życia. Aby przeżyć Chev musi być w ciągłym ruchu, bo tylko duża dawka adrenaliny pozwala na normalną pracę ńjego serca. Rozpoczyna się walka z czasem, a Chev będzie musiał nie tylko znaleźć antidotum ale także chronić swoją dziewczynę, która znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

To jednak nie koniec emocji. W listopadowej ramówce znajdą się także znane produkcje
z udziałem Stevena Seagala („Wyniszczenie”, „Naczelny dowódca”)  – mistrza wschodnich sztuk walki. Na widzów czeka także głośna produkcja z Marcinem Dorocińskim w roli głównej – „Pitbull”. Film w reżyserii Patryka Vegi zmienił filmowy obraz polskiej policji.

Kiedy oglądać:

„Bałkańska vendetta” – poniedziałek, 9 listopada o godz. 20:00

„Obrońca” – poniedziałek, 9 listopada o godz. 22:00

„Samotny wilk McQuade” – poniedziałek, 16 listopada o godz. 20:00

„Naczelny dowódca” – poniedziałek, 16 listopada o godz. 22:25

„Wyniszczenie”– poniedziałek, 23 listopada o godz. 20:00

„Szyfry wojny” – poniedziałek, 23 listopada o godz. 21:50

„Pitbull” – poniedziałek, 30 listopada o godz. 20:00

„Adrenalina” – poniedziałek, 30 listopada o godz. 22:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *