Półfinał "Projektu Lady" już 21 sierpnia w TVN

W dalszą podróż po Francji udadzą się cztery półfinalistki. Trafią one do prawdziwego zamku Chateau de Prye, w Nevers, w Burgundii, w którym urodziła się królowa Marysieńka. Ugoszczą je tam obecni właściciele tej zabytkowej posiadłości – Antoine-Emmanuel du Bourg de Bozas oraz jego żona Magdalena.

 

 

 

 

Dziewczęta onieśmieli to historyczne i budzące respekt miejsce. Nocą uruchomi się wyobraźnia i wycieczka po licznych komnatach tego tajemniczego zamku, wywoła wiele emocji, a nawet nieźle wystraszy niektóre z nich. Po pełnych wrażeń nocnych eskapadach, uczestniczki czeka wyjątkowy egzamin z odwagi, wewnętrznego spokoju i powściągania negatywnych emocji. Czyli wszystkiego, czego uczyły się podczas wielotygodniowego pobytu w Radziejowicach. Co z tym wszystkim wspólnego będą miały ptaki łowne – myszołowy, sowy i sokoły?

To jednak nie koniec weryfikacji umiejętności nabytych w „Projekcie Lady” przez cztery półfinalistki. Wystawna kolacja dla znamienitych gości w Chateau de Prye będzie testem finałowym. Dziewczęta nie tylko zostaną na nią zaproszone, ale także zostaną współorganizatorkami. Markiza Magdalena du Bourg de Bozas przygotuje dla nich zadanie. Uczestniczki będą musiały wybrać się na zakupy. Ale bynajmniej nie po kreacje na ten wyjątkowy wieczór. Czeka je wybór produktów regionalnych, o których pojęcia raczej nie mają. Szybka nauka i radzenie sobie w trudnych sytuacjach będą prawdziwym wyzwaniem. Dobór serów i win to nie lada sztuka. A we Francji to przecież niemal jak religia. Potrzebne jest wytrawne podniebienie i gust. Jak przebiegnie wizyta na koziej farmie słynącej z najlepszych serów w całej Burgundii? I jak zakończą się odwiedziny w jednej z najstarszych winnic w regionie Nevers?

Na koniec oczywiście wszystkie poczynania dziewcząt podsumują skrupulatne mentorki. Ich wnikliwe obserwacje będą miały na celu wyłonienie trzech finalistek drugiej edycji „Projektu Lady”. Która z uczestniczek zakończy swój udział w półfinale? Dlaczego mentorka Tatiana nie będzie mogła powstrzymać łez?

Półfinał „Projektu Lady” już 21 sierpnia w TVN 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *