„Polish Your English” – specjalny magazyn „Gazety Wyborczej” do nauki języka angielskiego już w sprzedaży

Idiomy wykorzystywane w języku biznesowym, wskazówki dotyczące pisania e-maili i słówka przydatne w rozmowie na każdy temat – to wszystko znajdą czytelnicy w magazynie „Polish Your English”, czyli specjalnym wydaniu „Gazety Wyborczej”, dostępnym w punktach sprzedaży prasy od czwartku 26 września br.

 

 

 

W kolejnej publikacji spod znaku „Polish Your English” redakcja „Gazety Wyborczej” przedstawia 25 lekcji języka angielskiego związanych z pracą, biznesem i współczesnym światem.
Wydanie zawiera porady gramatyczne, idiomy używane w języku biznesowym czy zwroty przydatne w pracy. Czytelnicy znajdą w nim również wskazówki dotyczące pisania e-maili, słowa i wyrażenia, którymi można się posłużyć w rozmowie np. na temat ekologii czy architektury, a także komiks o inspektorze brytyjskiej policji, który łapie przestępców dzięki żelaznej logice i znajomości angielskich idiomów.

Wydanie uzupełnione jest oryginalnymi tekstami z „The Wall Street Journal” – jednego z najpopularniejszych dzienników na świecie.

Nowy magazyn „Gazety Wyborczej” w objętości 100 stron jest dostępny w punktach sprzedaży prasy od czwartku 26 września w cenie 19,99 zł.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *