Cyfrowy PolsatMedia

Polsat 1 dostępny z transpondera Cyfrowego Polsatu

Polsat 1 – kanał Grupy Polsat skierowany do Polaków mieszkających za granicą pojawił się na transponderze Cyfrowego Polasu. Według danych kanał nadaje w wersji SD.

 

 

Warto zaznaczy, że stacja wcześniej nadawała pod pozycją Test 1 na transpoderze Cyfrowego Polsatu z częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK. Czy pojawienie się stacji na nowej pozycji można odbierać że stacja wkrótce zmieni parametry? Zobaczymy w najbliższym czasie.

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13°E

tp. 12,015 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK

W Polsat 1 znajdują się programy hobbystyczne: podróżniczo-wędkarski “Taaaka ryba”, “Zjedz Alaskę”, historyczne “Skarby Trzeciej Rzeszy” i “Tajemnice XX wieku”, kulinarne “Ewa gotuje” i “Zdrowie na widelcu”. W ofercie kanału nie mogło zabraknąć propozycji muzycznych. W Wigilię zaprosimy widzów na dwa koncerty kolęd: “Jasnogórskie kolędowanie” oraz “Wielkie kolędowanie z Polsatem”, a w Sylwestra – na “Sylwestrową Moc Przebojów”. Ważnym elementem w ramówce kanału będą “Oblicza Ameryki” – poruszające problemy rodaków mieszkających za oceanem.

Polsat 1 dostępny jest w USA (Dish Network) i Wielkiej Brytanii (PolskaPlus), w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Irlandii, Włoszech, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, Australii i Nowej Zelandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *