Sieci kabloweSport w TV

Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” w Netii

Już w sobotę 21 kwietnia przeniesiemy się do Częstochowy na ósmą Galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty”. To nie koniec ósemek: podczas spotkania odbędzie się aż 8 pojedynków! To wyjątkowe wydarzenie obejrzycie z Netią.

 

 

 

Przed nami kolejna edycja niezwykłego wydarzenia – Polsat Boxing Night! W walce wieczoru zmierzą się: były mistrz świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej Tomasz Adamek oraz Joey Abell, amerykański bokser w wadze ciężkiej. Czy Polakowi uda mu się powtórzyć sukces z gali z 2017 r., w której jednogłośnie pokonał na punkty Solomona Haumono?

Mateusz Masternak po raz drugi w karierze zmierzy się z Yourim Kalengą, Kongijczykiem reprezentującym Francję, z którym w 2014 r. przegrał na punkty. Mamy nadzieję, że tym razem starcie Polaka okaże się zwycięskie!

Warto zwrócić uwagę na jedyną walkę kobiet! Podczas gali zobaczymy Ewę Brodnicką, która stanie w pierwszej obronie tytułu Mistrzyni Świata WBO w kategorii super piórkowej. Jej przeciwniczką będzie Sarah Pucek, Mistrzyni Świata i zdobywczynią pasa NABF. Trzymamy kciuki za naszą zawodniczkę!

Walkę o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski stoczy Adam Balski, a o Mistrzostwo Polski powalczą Łukasz Wierzbicki z Michałem Żeromskim.

W ringu zobaczymy poza tym Damiana JonakaRoberta Parzęczewskiego oraz Michała Chudeckiego.

Dostęp do Gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Do 20 kwietnia dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu Gali – 39,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

Kolejność pojedynków:

Michał Chudecki vs Damian Wrzesiński

Łukasz Wierzbicki vs Michał Żeromiński

Robert Parzęczewski vs Emmanuel Danso

Ewa Brodnicka vs Sarah Pucek

Damian Jonak vs Lukas Ndafoluma

Adam Balski vs Denis Grachev

Mateusz Masternak vs Youri Kalenga

Tomasz Adamek vs Joey Abell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *