Polsat Boxing Promotions 6: Ruszyła sprzedaż biletów

Polsat Boxing Promotions nie zwalnia tempa! Druga tegoroczna gala tej organizacji odbędzie się 26 marca w Będzinie, a fani zobaczą na niej aż siedem walk zawodowych. W ringu swoje umiejętności zaprezentują między innymi, pochodzący z pobliskiej Częstochowy Marcin Siwy, który boksuje w wadze ciężkiej, mieszkający i trenujący w Polsce przebojowy Kubańczyk Ihosvany Garcia, a także młodzi i utalentowani podopieczni grupy Polsat Boxing Promotions: Kewin Gibas, Radomir Obruśniak czy Niko Zdunowski.

 

Debiut w organizacji PBP zaliczy także znany polskim fanom boksu Paweł “Furia” Czyżyk. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę PBP 6.

W starciu mającym status co-main eventu Ihosvany Garcia zmierzy się Patrickiem Rokohlem. Dla mieszkającego i trenującego w Poznaniu Kubańczyka, który przebojem wdarł się na polską scenę pięściarską, pojedynek ten będzie największym dotychczasowym wyzwaniem. Garcia ma na koncie sześć walk zawodowych, z których wygrał wszystkie, a trzy ostatnie stoczył właśnie pod szyldem Polsat Boxing Promotions. 26 marca Kubańczyk po raz pierwszy w karierze będzie boksował na dystansie 10 rund i to z rywalem, który w dorobku ma aż 23 walki. Patrick Rokohol przegrał tylko jedną z nich, a od ponad dwóch lat pozostaje niepokonany. Niemiec w starciu z Garcią z pewnością będzie chciał przedłużyć tę zwycięską passę. Ze względu na fakt, iż Rokohol na co dzień boksuje w kategorii półciężkiej, jego starcie z super średnim Garcią odbędzie się w umownym limicie wagowym. Zwycięzca walki Garcia vs Rokohol może liczyć na awans w rankingach oraz propozycje kolejnych walk – atrakcyjnych zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym.

Drugim potwierdzonym pojedynkiem gali Polsat Boxing Promotions w Będzin Arenie jest starcie Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym. Pierwszy z wymienionych pięściarzy stoczył dotąd 4 walki zawodowe, z których wygrał dwie, jedną zremisował i jedną przegrał. Dużo większym doświadczeniem pochwalić może się Denis Mądry, który na koncie ma 13 pojedynków, w tym sześć zwycięskich i 7 przegranych. Mądry to także uczestnik wojskowych mistrzostw świata oraz igrzysk sportowych. Walka Królikowski vs Mądry ma olbrzymie znaczenie dla karier obydwu jej uczestników. Obydwaj liczą na przekonujące zwycięstwo, które zaowocuje szansą dalszego rozwoju.

Bilety dostępne TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *