BadaniaMediaPolsat

Polsat liderem w popołudniowym paśmie nadawania „Gliniarzy” i „Pierwsza miłość”!

W kwietniu wspólne pasmo dwóch produkcji stacji emitowanych od poniedziałku do piątku w o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowało najwyższe udziały w porównaniu z konkurencją.

 

Seriale „Gliniarze” i „Pierwsza miłość” emitowane od czwartku 1 kwietnia do piątku 30 kwietnia odpowiednio o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowały średnio udziały na poziomie 13,5% w grupie komercyjnej (All 16-49) i 13,4% wśród wszystkich badanych (All 4+) wobec uzyskanych przez konkurencję: TVP1 (7,2% i 12,6%), TVP2 (5% i 10,1%) oraz TVN (10% i 7,1%).

Ponadto 10. sezon serialu „Gliniarze” oglądało w kwietniu średnio 1,52 mln widzów, a w trakcie jego emisji Polsat zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym! Produkcja z wynikami 15,6% wśród wszystkich badanych (All 4+) i 13%w grupie komercyjnej (All 16-49) uzyskała najwyższe udziały w zestawieniu z konkurencją: TVP1 (14,3% i 8,5%), TVP2 (9% i 4%) i TVN (6,41% i 9,7%).

Emitowany już 10. sezon serial “Gliniarze” przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Brawurowo rozwiązują je trzy zespoły policyjnych detektywów Centralnego Biura Policji: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Weronika Grot (Laura Samojłowicz), którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do końca.

„Pierwsza Miłość” jest najdłużej emitowanym serialem obyczajowym na antenie Polsatu i zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych. Losy Marysi Domańskiej z d. Radosz (Aneta Zając) widzowie śledzą już od ponad 16 lat. Miłości ­ już nie tylko te pierwsze, skomplikowane relacje rodzinne, trudne życiowe decyzje, chwile grozy i łzy szczęścia… „Pierwsza Miłość” wzrusza, bawi, zaskakuje i przede wszystkim – nigdy się nie nudzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *