Polsat Media najlepszym Biurem Reklamy Telewizyjnej Roku 2019

W corocznym raporcie specjalnym „Biura Reklamy”, publikowanym przez Media & Marketing Polska, Polsat Media zostało uznane za najlepsze Biuro Reklamy Telewizyjnej Roku 2019!

 

 

 

 

W badaniu przeprowadzanym przez Kantar MillwardBrown, Polsat Media po raz kolejny otrzymało najwyższą ogólną ocenę spośród wszystkich biur reklamy z rynku telewizyjnego, a w tym roku jest ona zdecydowanie wyższa niż średnia ocena wszystkich brokerów TV!

Reklamodawcy najwyżej ocenili Polsat Media w pięciu z ośmiu prezentowanych wymiarów. Oprócz oceny ogólnej, nasi Klienci docenili nas za elastyczność w czasie zmian w trakcie trwania kampanii, szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na brief, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, a także umiejętności doradcze i ciekawe rozwiązania.

W uzasadnieniu werdyktu redakcja MMP doceniła kompleksowość oferty Polsat Media, które oprócz sprzedaży czasu antenowego w telewizji, udostępnia powierzchnię reklamową w internecie, zarówno w postaci kampanii video jak i display. Polsat Media jest również obecne w segmencie influencer marketingu dzięki platformie Polsat Media AdTube, zrzeszającej popularnych twórców internetowych, a także rozwija współpracę z podmiotami DOOH. Polsat Media AdScreen to produkt łączący m.in. ekrany wielkoformatowe należące do Screen Network oraz sieć PRN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *