Polsat News najlepszy w Wigilię

Spośród stacji informacyjnych, w czwartek 24 grudnia, widzowie w grupie wiekowej 16-49 najchętniej oglądali Polsat News. Stacja uzyskała dwukrotnie większe udziały od TVP Info.

 

Polsat News, 24 grudnia uzyskał aż 2,01 proc. udziałów w grupie 16-49, tym samym cieszył się największym zainteresowaniem widzów w tej grupie wiekowej, którzy tego dnia wybierali kanały informacyjne. Polsat News odnotował w Wigilię aż dwukrotnie wyższe udziały od TVP Info. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazło się TVN24.

W grupie wszystkich badanych Polsat News cieszył się również dużym zainteresowaniem. Stacja informacyjna Grupy Polsat uzyskała tutaj udziały na poziomie 2,16 proc.

Wśród abonentów Cyfrowego Polsatu, Polsat News był niekwestionowanym liderem wśród stacji informacyjnych – 5,15 proc. w grupie wszystkich badanych i 4,52 proc. w grupie komercyjnej.

Do najchętniej oglądanych programów tego dnia należało m.in. główne wydanie „Wydarzeń” oraz „Gość Wydarzeń” prowadzone przez Dorotę Gawryluk, a także koncerty kolęd emitowane tego dnia na antenie stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *